Nie mów nikomu Harlan Coben

Okładka Nie mów nikomu
autor:
Harlan Coben
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2011
ISBN:
9788376593241

Opis

Od śmierci Elizabeth z rąk seryjnego zabójcy minęło 8 lat, ale młody lekarz David Beck nie potrafi o niej zapomnieć. Wiadomość, jaka pocztą elektroniczną przesyła mu anonimowy nadawca, zawiera niezbity dowód, że jego żona nadal żyje. Jak to możliwe, skoro jej ciało zostało zidentyfikowane? Beck ignoruje ostrzeżenie "nie mów nikomu" i próbuje dotrzeć do sedna mrocznej tajemnicy, której ślady wiodą w przeszłość. Padają następne ofiary, zagadka goni zagadkę...

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Sensacja Thriller
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Pierwszą książkę autorstwa Harlana Cobena przeczytałam podczas wakacji i przyznam, że od tego czasu przeczytałam kilka utworów wskazanego autora. Polubiłam jego styl, wspaniałe kryminalne łamigłówki i zakończenia, których nigdy nie mogłam przewidzieć. Naczytałam się wiele pozytywnych recenz... więcej »
  „Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura. Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.” Harlan Coben to obecnie jeden z najpopularniejszych autorów książek kryminalnych. Słyszałam o tym panu naprawdę wiele pochlebnych opinii, dlatego postanowiłam sięg... więcej »
  Dodali do kolekcji
  mpaquerette
  narsila
  catrin
  zosiulek
  sabriel89
  mar_ta
  belusia
  Maadzia
  Cytaty z książki+ Dodaj cytat
  Powoli. Oto hasło dzisiejszego dnia.

  Dodane przez dona35

  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!