Noce w Rodanthe Nicholas Sparks

Okładka Noce w Rodanthe
autorzy:
Nicholas Sparks, Richard Gere
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2011
ISBN:
9788376593111

Opis

SPRZEDAŻ OD 21-01-2011! Rodanthe. Nadmorskie miasteczko na południowym krańcu Karoliny Północnej. Miejsce pełne tajemnic, wspomnień, a nade wszystko miłości... Trzy lata po rozwodzie z mężem, który porzucił ją dla innej kobiety, na prośbę swojej przyjaciółki Adrienne Willis przyjeżdża tu na tydzień, by zająć się Gospodą. Kilkudniowa znajomość z nowo przybyłym gościem, chirurgiem Paulem Flannerem, wywraca jej świat do góry nogami. Paul i Adrienne postanawiają wspólnie spędzić resztę życia, ale lo..s chce inaczej. Wspomnienie tej miłości towarzyszy jej przez lata.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Przez pierwsze kilka kartek miałam wrażenie, że jest to jednak najsłabsza z książek Sparksa. Dopiero później dotarło do mnie, jak bardzo się myliłam. Bo może jednak nie zachwyca tak jak inne, to zdecydowanie jest to jedna z najpiękniejszych opowieści o miłości, jakie miałam okazję przeczytać.... więcej »
Pewnie powiecie , a ta co znowu Sparks !!! niestety chyba wpadłam w jakiś nałóg :O( Wszędzie na półkach widzę Sparks, Sparks, w internetowych sklepach : Sparks .... coś chyba ze mną nie tak :o( Bardzo mi się podobają jego książki, a i okładka przyciąga oko. Tym razem padło na "Noce w Rodanthe... więcej »
Kolejna książka Sparksa, którą przeczytałam. Kolejny zachwyt. Kolejne łzy. No bo jak można nie wczuć się w taką historię? Akcja książki rozgrywa się w 2002 roku, lecz bohaterka – Adrienne – opowiada o wydarzeniach z 1988 roku. Przenosimy się w czasie do ważnego roku, w którym kobieta, do tego ro... więcej »
O książki tego autora pytam się za każdym razem gdy jestem w bibliotece. Rzadko kiedy udaje mi się na coś trafić. Na szczęście ostatnio była jedna: "Noce w Rodanthe". Bez namysłu wypożyczyłam i zaczęłam czytać. Do tej pory zapoznałam się jedynie z czterema książkami Sparksa. Niewiele, a jedna... więcej »
Nicholasa Sparksa nikomu chyba przedstawiać nie trzeba, bowiem jego nazwisko jest znane wielu czytelnikom, zwłaszcza części kobiecej. Wypada jednak chociaż wspomnieć, iż jest to współczesny pisarz amerykański, którego książki ukazały się w wielu krajach na świecie i przetłumaczone zostały w 33 ję... więcej »
Nicholas Sparks urodzony 31.12.1965 r. pisarz amerykański, którego książki tłumaczone są na 33 języki świata. Znany milionom kobiet jako mistrz wyciskających łzy z oczu romansów. Serca czytelników podbił już swoją pierwszą powieścią "Pamiętnik" (1997). Jego kolejne książki "List w butelce" (1998)... więcej »
Z moich obserwowacji wyraźnie wynika - Nicholasa Sparksa, amerykańskiego powieściopisarza i scenarzystę można albo uwielbiać, albo nie cierpieć. Jedni zachwycają się każdą jego kolejną książką, a drudzy zarzucają mu monotematyczność i maglowanie ciągle tego samego. Ja zdecydowanie zaliczam się do... więcej »
Sparks
Recenzent: clarissa9212
Książka tego autora zachwycają mnie niezmiennie od kilku lat, nie czytałam jeszcze takiej która by mnie znudziła, zniechęciła czy też nie wywołała żadnych emocji. Po przeczytaniu książki pt. Noce w Rodanthe nadal jestem zakochana w twórczości Sparksa i z chęcią sięgnę po jego kolejne książki kt... więcej »
Dodali do kolekcji
Jewel
basket1
marthe16
sania
Ami
Skrawek
Liliowa
violineek
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!