Tom 1: Zauroczenie Margit Sandemo

Okładka Tom 1: Zauroczenie
autor:
Margit Sandemo
wydawnictwo:
Axel Springer Polska
data wydania:
2007
ISBN:
9788360717448

Opis

Saga o ludziach lodu to seria książek autorstwa Margit Sandemo, cenionej współczesnej pisarki norweskiej. To niezwykłe połączenie baśni, mitów i tradycyjnych wierzeń skandynawskich z wartką akcją osadzoną w historycznych realiach.

Słowa kluczowe

Pierwsza część sagi, która zapoczątkowała historię o Ludziach Lodu. Zauroczenie nie tylko wiążące Silje i Człowieka Lodu, ale także łączące mnie z książką Margit Sandemo. Uważani za potwory, bestie, od których należy trzymać się z daleka, bo obcowanie nimi przynosi wyłącznie śmierć i spaczenie... więcej »
Margit Sandemo to norweska pisarka znana przede wszystkim z serii 'Saga o Ludziach Lodu'. Wszystkie jej książki łączą historię, romans i fantastykę. Jej książki znane są przede wszystkim w Norwegii, Szwecji, Danii, Islandi i wielu innych krajach. Moje pierwsze spotkanie z Norwegią, autorką ... więcej »
Z powodu nudy, która okropnie mi doskwierała, otworzyłam szafkę z książkami. Nie znalazłam, żadnej, której wcześniej bym nie czytała. Przesunęłam stos Stephena Kinga, a moim oczom ukazała się malutka książeczka. Dość cienka, małe rozmiary, a na grzbiecie cyfra 1. Złapałam ją w swoje dłonie. Tak z... więcej »
Dodali do kolekcji
magbeth
Lagneu
Lucjanna
Sky
Deline
Nacia13
Aiwlys
yuuki1
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!