Trzynasta opowieść Diane Setterfield

Okładka Trzynasta opowieść
autor:
Diane Setterfield
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2006
ISBN:
9788324127047

Opis

Nieznana nauczycielka otrzymuje z 32 krajów milionowe honoraria za debiut, który staje się najsławniejszą powieścią 2006 roku. Trzynasta opowieść okazuje się sensacją literacką w USA i przez dwa kolejne tygodnie króluje na pierwszym miejscu list bestsellerów "The New York Times" i "Publishers Weekly". Powieść o tych, którzy kochają książki, dla tych, którzy kochają książki.

Słowa kluczowe

Bliźniactwo. Na ten temat niezbyt wiele mogę powiedzieć, bo sama jestem jedynaczką, ale nie od dziś wiadomo, że bliźniaki jednojajowe łączy szczególna więź. Dzieci często porozumiewają się ze sobą własnym językiem, niezrozumiałym dla nikogo poza nimi, zdają się odczuwać nawzajem swoje emocje, są ... więcej »
„Czy znacie to uczucie, kiedy zaczynacie czytać nową książkę, nim zdążyły ustać drgania membrany wywołane przez poprzednią? Odkładacie tę poprzednią, lecz jej myśli i wątki - nawet postaci - przyczepiły się do włókien waszego ubrania i kiedy otwieracie nową, one są jeszcze z wami.” Jak to jest... więcej »
Literatura współczesna rządzi się swoimi prawami. Podąża za wciąż zmieniającymi się trendami, ulega księgarskiemu rynkowi, dostosowuje się do zapotrzebowań współczesnego odbiorcy. Nie dziwi więc fakt, że każda książka, która wymyka się wszelkim schematom burząc obraz obecnego kanonu literatury, z... więcej »
Dodali do kolekcji
jestemzabujana
konwallia
Hitomi_vision
Elisabeta
zosiulek
normajeane
tuppence
Becoming_Jane
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Czułam nieludzkie znużenie. Moje urodziny. Rocznica mojej śmierci.

Dodane przez agatoooon

Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!