Wielki mistrz Trudi Canavan

Okładka Wielki mistrz
autor:
Trudi Canavan
wydawnictwo:
GALERIA KSIĄŻKI
data wydania:
2010
ISBN:
9788392579625

Opis

Sonea wiele nauczyła się w Gildii Magów. W ciągu ostatniego roku Regin dał jej spokój, a pozostali nowicjusze zaczęli traktować ją z niechętnym szacunkiem. Dziewczyna nie może jednak zapomnieć tego, co widziała w podziemnej komnacie Wielkiego Mistrza Akkarina, ani też ostrzeżenia, że odwieczny wróg Kyralii obserwuje czujnie Gildię. W miarę jak Akkarin ujawnia coraz więcej swojej wiedzy, Sonea przestaje być pewna, komu ufać ani czego bać się najbardziej. Czy prawda może być aż tak przerażająca, ja..k przedstawia ją Wielki Mistrz? A może jest to podstęp, mający skłonić ją do uczestnictwa w jego mrocznych praktykach?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Fantasy
  Fantastyka » Beletrystyka » Fantasy
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  (UWAGA! Spoilery!) Książkę przeczytałam wczoraj a mimo to nadal żyję w głębokim żalu i smutku z powodu śmierci Akkarina. Nie mogę pogodzić się z tym, że to właśnie on zginął. Zaczynałam go tak bardzo lubić, naprawdę życzyłam mu i Sonei dużo szczęścia a tu, takie zrządzanie losu, chociaż nie – a ... więcej »
  Ostatni tom Trylogii Czarnego Maga. Ostatnie spotkanie z bohaterami. I kolejny pokłon w stronę Trudi Canavan. Sonea nadal pozostaje pod opieką Akkarina, Wielkiego mistrza Gildii Magów. Podczas, gdy większość twierdzi, że spotkał ją prawdziwy zaszczyt, tak dziewczyna wie, że znalazła się w pułapc... więcej »
  Chyba nie muszę nikogo przekonywać, jak bardzo potrafi być wkurzające, kiedy damy się wciągnąć w jakąś historię, czy jak w wypadku książek Trudi Canavan, trylogię, a potem ona nagle się kończy. W takich przypadkach, buzia Anhellego wykrzywia się w dziecięcy dziubek, taką małą, odwróconą podkówkę,... więcej »
  Niestety to już ostatni tom z trylogii Czarnego Maga. Mówię niestety, gdyż przez wszystkie trzy części bardzo się zżyłam z światem oraz postaciami i bardzo trudno było mi się pożegnać z wszystkimi zapoznanymi momentami, jednak wszystko co dobre kiedyś musi się skończyć, to również. W poprzedniej ... więcej »
  Autor: Trudi Canavan Tytuł: Nowicjuszka Wydawnictwo: Galeria Książki Ilość stron: 718 Sonea wiele nauczyła się w Gildii Magów. W ciągu ostatniego roku Regin dał jej spokój, a pozostali nowicjusze zaczęli traktować ją z niechętnym szacunkiem. Dziewczyna nie może jednak zapomnieć tego, co wid... więcej »
  Cenię sobie dobre historie. Uwielbiam, kiedy pisarz serwuje mi ciekawą opowieść pobudzającą emocje. Powieści, których strony stają się wrotami do innych światów oceniam niezwykle pozytywnie. Uwielbiam ten stan, kiedy całkowicie zanurzam się w fabule, kiedy pisarz tak snuje swoją opowieść, że mim... więcej »
  „Wielki Mistrz” to ostatnia część trylogii „Czarnego Maga”. Książka wciągająca, fascynująca i zaskakująca. Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych przeczytanych tego lata. Na końcu tej historii otrzymujemy niesamowitą ilość wrażeń, a wcześniejsze tomy również czytałam z niemałym zapałem. Głów... więcej »
  Wielki Mistrz
  Recenzent: Suza
  Sonea, po wielu przejściach, w końcu może w spokoju kontynuować naukę magii. Dawne prześladowania poszły w niepamięć, a wygrany pojedynek zapewnił jej szacunek nie tylko wśród nowicjuszy, ale i nauczycieli. Poza tym jest podopieczną Wielkiego Mistrza... i właśnie w tym tkwi problem. Choć nie widu... więcej »
  Uwaga! Recenzja może zawierać spoilery z poprzednich części "Trylogii Czarnego Maga"! Sonea, po wygranym pojedynku z Reginem, stała się nowicjuszką, do której inni uczniowie Gildii zaczęli odczuwać dość niechętny szacunek. Jeden kłopot z głowy. Dziewczyna jednak wciąż nie może zapomnieć o tym,... więcej »
  „Wielki mistrz” ostatnia część światowej sławy trylogii Czarnego Maga. Bez wątpienia najlepsza część całej trylogii. Śmiem nawet stwierdzić, że jest to najlepsza książka, jaką przeczytałam. Postawiłam ją na piedestale swej biblioteczki. Minie wiele czasu nim coś ją z nie zrzuci. O ile w ogóle ko... więcej »
  Dodali do kolekcji
  arwena
  mpaquerette
  Immora_Fray
  Ghostdog
  Azzura
  Estra
  shamrok
  szumo
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!