Zachcianek Katarzyna Michalak

Okładka Zachcianek
autor:
Katarzyna Michalak
wydawnictwo:
ALBATROS
data wydania:
2010
ISBN:
9788373598256

Opis

"Zachcianek" to nastrojowa powieść o miłości i zazdrości, o rozczarowaniu i poszukiwaniu wielkiego marzenia. Niezwykła historia o zmaganiach dobra ze złem i o tym, że czasem trzeba dać sobie drugą szansę. Poznając tę historię, dowiesz się czy Neska i Panda-pies staną się gwiazdami teledysku i dlaczego Krowa Zosia z błogim spokojem zjada telefony komórkowe. Czy magia i tym razem pomoże Patrycji w dokonaniu właściwego wyboru? A może pomoże jej w tym ktoś, kogo pomocy najmniej by się spodziewała? Pe..łna burzliwych emocji i niezwykłych zwrotów akcji, a zarazem ciepła i pełna humoru kontynuacja powieści "Poczekajka" Katarzyny Michalak.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Zachcianek
Recenzent: Lunka
Za czytanie „Zachcianka” wzięłam się jeszcze tego dnia, co skończyłam „Poczekajkę”. Po prostu MUSIAŁAM znać ciąg dalszy! Oczekiwałam od drugiej części czegoś zaskakującego i tego, że przebije oryginalnością „Poczekajkę”. Zanim przeczytałam druga część przygód Patrycji myślałam, że mam zbyt wygóro... więcej »
...
Recenzent: joanna771
Kolejne przygody równie zaskakujące jak w pierwszej części.porostu radość czytania. więcej »
Ciężko jest pisać recenzję kolejnych tomów jednej serii, bo przecież znamy już bohaterów i świat w jakim się poruszają, również krótka notatka na temat autora umieszczona była w recenzji pierwszego tomu. Jednak z „Zachciankiem” te problemy nie mają racji bytu, dzięki zapobiegliwości autorki pozn... więcej »
„- Kuba, jak często my to robimy? - zapytała wieki później, gdy ostatnie ze zwierząt zostało złapane, mężczyźni rozeszli się do domów, a jej asystent kończył strugać raciczkę. - Ja z panią doktor? Dość rzadko. Najpierw nie zrozumiała dowcipu, a potem roześmiała się głośno. - Ty zbereźniku!... więcej »
Zachcianek
Recenzent: diunam
„Zachcianek” to kontynuacja kultowej już „Poczekajki”, dzięki której Pani Katarzyna Michalak zyskała rzesze fanek. Nie ukrywam, że sama do nich należę, choć moja przygoda z książkami tej Autorki zaczęła się od powieści „Sklepik z Niespodzianką. Bogusia”. Obecnie nadrabiam zaległości i zapoznaję s... więcej »
Zachcianek, to druga część Serii Poczekajkowej autorstwa Katarzyny Michalak, kilkukrotnie przeze mnie przedstawianej, pisarki znanej, cenionej i lubianej. Powieści Pani Michalak są dla mnie nieocenione, nigdy się na nich nie zawiodłam, dlatego też traktuję je ze szczególna sympatią. Po przecz... więcej »
"Zachcianek" to druga część przygód Patrycji Marynowskiej. W poprzednim tomie została zwabiona w pułapkę przez Łukasza i Artura, jednak na zakończenie została ukochaną Gabriela i mieli żyć długo i szczęśliwie. Niestety, związek Patrycji z wymarzonym Amre - Gabrielem zaczyna się sypać, kłócą się,... więcej »
Katarzyny Michalak chyba nikomu przedstawiać nie trzeba prawda? Jeśli jednak do tej pory nie sięgnęliście po żadną z jej książek - macie czego żałować! Dla osób nie zaznajomionych z twórczością autorki, przybliżę nieco jej sylwetkę. Przyszła na świat w 1969 roku w Warszawie. Z wykształcenia oraz ... więcej »
„Liczą się tylko marzenia. Bez nich jesteś niczym więcej niż pyłem na wietrze”. Chwilę po odłożeniu pierwszego tomu słonecznej serii zapragnęłam wrócić do Poczekajki. Do tego ciepłego miejsca, gdzie spełniają się marzenia. Nawet jeśli nie były to moje własne pragnienia, to miło było czytać o ... więcej »
Katarzynę Michalak bardzo lubię i cenię, głównie jako autorkę literatury kobiecej. Zawsze bardzo chętnie sięgam po jej książki, niektóre z nich należą do grona moich ulubionych, chociaż sporo z nich mam jeszcze przed sobą. „Poczekajka” była pierwszą książką tej autorki, jaką w ogóle przeczytałam ... więcej »
Dodali do kolekcji
czochrata
anek7
beatta
blackcurrant
monisiunia
arwenka2222
kalio
Joanna89
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!