Zawód: wiedźma. Część 2 Olga Gromyko

Okładka Zawód: wiedźma. Część 2
autor:
Olga Gromyko
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2007
ISBN:
9788360505892

Opis

SPRZEDAŻ OD 09-11-2007! Jak mówi stare przysłowie, gdzie mag nie może, tam... magiczkę pośle. Zasada ta obowiązuje także w drugim tomie opowieści o W.Rednej - nie takiej znowu wrednej - adeptce VIII roku Starmińskiej Wyższej Szkoły Magii, Wróżbiarstwa i Zielarstwa.. Jej “wiedźmowatość” ma niezwykły talent do magii, nieprzeciętną intuicję i wściekłą inteligencję. Zawsze czyta cudzą korespondencję. Wiedzy tajemnej używa z wielkim hukiem. Widywana jest wyłącznie w złym i podejrzanym towarzystwie. Os..tatnio: trolla–najemnika, w bagnie z zombie, u oszalałego nekromanty, wśród szumowin-wałdaków. Typowa kobieta, ze słabością do czarusia typu “blond Bond”. Idzie za nim na koniec świata, choć wie, że to...wampir.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Druga część książki pani Gromyko - "Zawód: Wiedźma" dostarczyła mi kolejnej porcji zdrowego śmiechu, rozrywki i odprężenia. Książka jest lekką, przyjemną w czytaniu i niewymagającą lekturą, przy której można się w pełnie zrelaksować i odpocząć, a to w ostatnim czasie jest u mnie na wagę złota. ... więcej »
To już druga część opowieści o mojej ukochanej W.Rednej :) W tej części blondasek z Dogewy przyjeżdża do Starminu na turniej rycerski. Oczywiście W.Redna zostaje jego strażniczką na czas pobytu w mieście. Za turniejem kryję się kolejna zagadka. Dlaczego nagroda jest dla Wampira aż taka cenna ? ... więcej »
Zdrowy rozsądek okazał się być cechą, jakiej ludzie są pozbawieni. Ewentualnie gatunek człowieka rozsądnego wymarł. Wampiry spokojnie żyją i za nic mają sobie nauki zawarte w książce niejakiego Tudora Wybawiciela pt. "Krwiopijcy". Tylko dziwi je ludzka naiwność i wiara w przesądy nieprzystające ... więcej »
Dodali do kolekcji
Demetria
sociopatic_social_climber
yuuki1
Panna Rumiana
Ladybug
DamSon
SaucerheadTharpe
Jezebel
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!