CHATA TW

Okładka CHATA TW
autorzy:
wydawnictwo:
Nowa Proza FK

Opis

Najmłodsza córka Mackenziego Allena Phillipsa Missy została porwana podczas rodzinnych wakacji. W opuszczonej chacie, ukrytej na pustkowiach Oregonu, znaleziono ślady wskazujące na to, że została brutalnie zamordowana. Cztery lata później pogrążony w Wielkim Smutku Mack dostaje tajemniczy list, najwyraźniej od Boga, a w nim zaproszenie do tej właśnie chaty na weekend. Wbrew rozsądkowi Mack przybywa do chaty w zimowe popołudnie i wkracza do swojego najmroczniejszego koszmaru. Jednakże to, co tam z..najduje, na zawsze odmienia jego życie. Mack spędza w chacie weekend,...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Chata
Recenzent: markietanka
Naczytałam się tyle pozytywnych recenzji o tej książce, że kiedy trafiła w moje ręce miałam obawy, czy się nie rozczaruję. Przepiękna, zimowa, klimatyczna okładka i bardzo porządne, dopracowane wydanie sprawiły, że zaczęłam czytać i .... nie mogłam się oderwać! Na wstępie poznajemy Macka, któ... więcej »
Chata...
Recenzent: Rudzielczyk
Kim jest William P. Young? Gdyby jeszcze tydzień temu ktoś mnie o niego zapytał, odpowiedziałabym, że nie mam zielonego pojęcia... Nigdy o nim nie słyszałam. Dziś już wiem... i za pewne zapamiętam tego pana na długi czas. Jego książka, którą miałam okazję przeczytać, zdecydowanie należy do tych, ... więcej »
"Chata" William Paul Young
Recenzent: Antyska
Mackenzie to człowiek 56-letni, który ma żonę i piątkę dzieci. Pewnego dnia zabiera swoje pociechy na biwak, gdzie mają się świetnie bawić. Los chciał, iż dwójka z nich miała wypadek, który nie był fatalny w skutkach dzięki interwencji Macka. Ale czy na pewno? Gdy mężczyzna powrócił do obozowiska... więcej »
Chata
Recenzent: magda87
William P. Young - kanadyjski pisarz, znany jako autor powieści Chata, która sprzedała się w ponad sześciu milionach egzemplarzy. Myślę, że każdy z nas przynajmniej raz w życiu zadał sobie pytanie: Czy Bóg naprawdę istnieje? Takie myśli nasuwają się zwłaszcza wtedy, kiedy spotyka nas coś złego... więcej »
Mackenzi Allen Phillips wraz z trójką swoich dzieci wybiera się na rodzinne biwakowanie. Czas mija nadzwyczaj miło do momentu, kiedy po akcji ratunkowej syna, który wywrócił się płynąc kajakiem, Mack wraca na brzeg, gdzie okazuje się, że zaginęła jego najmłodsza córka - Missy. Niestety napływając... więcej »
Aż wstyd się przyznać, ale "Chata" przez długi czas była książką, którą omijałam szerokim łukiem, a to tylko dlatego, że właścicielką jedynego, dostępnego mi egzeplarza była moja siostra, która czyta książki zupełnie odmienne od tych, które uwielbiam. I do tej pory pluję sobie w twarz, dlaczego b... więcej »
Sądzę, że dla ludzi wierzących w Boga najbardziej frustrującym aspektem jest Jego niewidzialność i brak możliwości obcowania z Nim twarzą w twarz oraz bezpośredniego dialogu. Biedny człowiek przychodzi do kościoła i chce pogadać z Górą − klęka i wznosi swoje oczy ku ołtarzowi. „Słuchaj co On ma ... więcej »
"Chata"
Recenzent: Enigma
Moje drugie podejście do „Chaty” zakończyło się sukcesem. Tak naprawdę nie pamiętam dlaczego wcześniej przerwałam czytanie. Postanowiłam jednak, że dokończę czytanie. Powiem szczerze, że nie mam pojęcia co o niej myśleć. Spotkałam się z wieloma opiniami na jej temat ale nie koniecznie potrafię ... więcej »
Dodali do kolekcji
Lucertola
monica
beatta
markietanka
Reny
michal.a.kokot
pfffpingwin
KOLOKO
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!