Małe zbrodnie małżeńskie Schmitt Eric-Emmanuel

Okładka Małe zbrodnie małżeńskie
autorzy:
Schmitt Eric-Emmanuel, Schmitt Eric - Emmanuel
wydawnictwo:
aleksandria
data wydania:
2010
ISBN:
9788360313121

Opis

To przewrotna, zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji opowieść o związku dwojga kochających się niegdyś ludzi. Co zostało między nimi po 15 latach małżeństwa?

Słowa kluczowe

Kategorie

  Beletrystyka » Psychologiczna
  Tematyka » Literatura piękna
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Są takie powieści i tacy autorzy, że sięgamy po ich książki bez podglądania okładki. Czytamy je, bo czujemy się lepiej, czujemy się dobrze i w pełni dociera do nas to, co przekazuję autor. „Małe zbrodnie małżeńskie” to utwór idealny na ten letni skwar jaki mam za oknem. Jednak nie szykujcie się n... więcej »
  Autor: Eric-Emmanuel Schmitt Tytuł: "Małe zbrodnie małżeńskie" Wydawnictwo: Znak Stron: 98 Kiedy dwoje młodych ludzi składa sobie przysięgę małżeńską przed ołtarzem, mimo najszczerszych chęci by się udało, oboje nie mogą mieć pewności jak potoczy się ich wspólne życie i co skrywa przyszło... więcej »
  Zaczynamy lekturę i niby wszystko jest jasne. On miał wypadek. Ona przywiozła go ze szpitala do domu. Ich domu. Są małżeństwem, lecz on... tego nie pamięta. Lisa i Gilles. Tak, tak, to ich imiona. Na czym to ja skończyłam? A tak, powrót do domu. Zastanawialiście się kiedyś jak to jest opowiadać k... więcej »
  Dodali do kolekcji
  BP
  Ann85
  floks
  aagula
  gwell
  Gunia
  naai
  belusia
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!