W ułamku sekundy Alex Kava

Okładka W ułamku sekundy
autor:
Alex Kava
wydawnictwo:
Harlequin
data wydania:
2008
ISBN:
9788323853183

Opis

Nazwali go Kolekcjonerem. Miał bowiem zwyczaj kolekcjonować swoje ofiary, zanim pozbywał się ich w niewyobrażalnie okrutny sposób. Agentka specjalna Maggie O`Dell przez dwa lata śledzi każdy jego krok, a on bawi się z nią w kotka i myszkę. Schwytany, Albert Stucky wkrótce ucieka z więzienia i rozpoczyna grę, wciągając Maggie w jej kolejną rundę. Poprzednia walka ze Stuckym mocno nadszarpnęła psychikę Maggie. Nawiedzają ją koszmarne sny, dręczy poczucie winy, że nie zdołała ocalić jego ofiar. W tr..osce o dobro Maggie jej szef odsuwa ją teraz od śledztwa. Ale przecież tylko ona ma wgląd w chory umysł zbrodniarza. Tylko ona ma szansę go złapać. Gdy staje się oczywiste, że kolejne ofiary Stucky`ego w jakiś sposób są powiązane z Maggie, FBI pozwala jej podjąć śledztwo. Razem z przydzielonym pomocnikiem agentka kontynuuje polowanie na psychopatę, lecz ten wciąż wyprzedza ich o jeden krok. Krwawy krok.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Dwóch pracowników służby więziennej ma za zadanie przewieźć z więzienia stanowego North Dade w Miami na Florydzie do więzienia o zaostrzonym rygorze w Glades niebezpiecznego więźnia - Alberta Stucky'ego. Swego czasu FBI nadało mu przydomek "Kolekcjoner", gdyż miał w zwyczaju kolekcjonować swoje o... więcej »
Podczas przenosin do innego więzienia ucieka Albert Stucky, seryjny morderca, który omal nie zabił agentki O'Dell podczas jej śledztwa. Zaraz po jego wyjściu zaczynają ginąć kobiety, które miały związek z agentką. Wszystko wskazuje, że Stucky znowu rozpoczął swoją grę z O'Dell. Jednak w schemacie... więcej »
Dodali do kolekcji
jotgol
Selia
lkoniecki
wiedzma
Immora_Fray
izabela4000
Lloret
La_Loba
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!