Wrota czasu Zeszyt pierwszy Ulysses Moore

Okładka Wrota czasu Zeszyt pierwszy
autor:
Ulysses Moore
wydawnictwo:
Olesiejuk
data wydania:
2010
ISBN:
9788374237772

Opis

Troje dzieci, Jason, Julia i Rick, rozkochanych w przygodzie. Willa Argo nad urwiskiem, wysoko nad morzem, z tajemniczymi pokojami. Drzwi ukryte za szafą, zamknięte na cztery spusty, niedające się otworzyć. Ale dzieci za wszelką cenę chcą je otworzyć...
"Jeśli z czterech jedne otworzysz przypadkiem. Z czterech trzecie wskażą motto. Z czterech dwoje zaprowadzi na śmierć. A jeden z czterech - poprowadzi na dół." - Ulysses Moore.

Słowa kluczowe

Ja muszę przyznać, że Skarb Narodów przypadł mi do gustu. Uwielbiam też gry komputerowe w stylu point'click. Więc i tym byłam zainteresowana. Co prawda, muszę przyznać, że książka jest... Trochę... Dziecinna... Co się dziwić, jeśli bohaterowie mają po 11 lat? Ale dobra, pomińmy to. To takie małe ... więcej »
"Wrota Czasu"
Recenzent: Miravelle
Serię "Ulyssesa Moore'a" już całą mam za sobą. Uwielbiam ją i mam do niej sentyment. Jednak dopiero teraz będę pisała jej recenzję. "Wrota Czasu" to pierwszy tom tej oto serii, która jest głównie skierowana do młodszych czytelników. Starszym, młodzieży, może ona nie do końca przypaść do gus... więcej »
Przeprowadzasz się do nowego domu, do innego miasta. Dom stoi wysoko nad morskim urwiskiem. Jest bardzo stary. Stoi samotny, odcięty od reszty świata. Mieszkasz w nim tylko ty, twoje rodzeństwo oraz rodzice. No i jest jeszcze stary ogrodnik, który zna wszystkie sekrety tego domu, zwanego Willą Ar... więcej »
Dodali do kolekcji
Werisa
boonia
Giname
gwiazd
nawiedzona.
witwona
xNiedostepnax
Shoo
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!