Zbieracz Burz Maja Lidia Kossakowska

Okładka Zbieracz Burz
autor:
Maja Lidia Kossakowska
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2010
ISBN:
9788375741704

Opis

SPRZEDAŻ OD 19-02-2010! Boże miej litość! Miej nas w swojej opiece! Moc Burzyciela Światów, ocknęła się, zatliła, lecz nie wypełniła potęgą Pana. Nie znalazła ujścia od czasu starcia z Siewcą Wiatru. Aż do teraz... Boże w Trójcy Jedyny! Czemuż znowu budzisz swego Anioła Zagłady? Porywasz za naczynie gniewu. Kielich, który gdy pęknie, wyleje niszczycielską zawartość na każdą krainę Kosmosu. Każdą Istotę. Każde dziecię Twoje. I stanie się koniec... I nicość... Boże czemuś nas opuścił?

Słowa kluczowe

"Zbieracz Burz" to kontynuacja "Siewcy Wiatru", wspaniałej książki M.L.Kossakowskiej, opowieści o aniołach, które po zagadkowym zniknięciu Jasności muszą same poradzić sobie ze wszystkimi obowiązkami. Obie książki bardzo lubię i polecam wszystkim, którzy cenią sobie ciekawą, pomysłową akcję i nie... więcej »
Nie miałam jeszcz okazji czytać „Siewcy wiatru”, czeka na swoją kolej, aktualnie pożyczony koledze Przecież własne książki czyta się na końcu, prawda? Dlatego, gdy otrzymałam do przeczytania „Zbieracza burz”, to zastanawiałam się chwilę, czy by nie namówić znajomego na natychmiastowe oddanie moje... więcej »
Powala nawałem fantazji niczym rozpędzony bolid formuły jeden. Czyste wody wyobraźni nie skażone mętnym patosem ani zanieczyszczone nudą i wydumaną nomenklaturą. Tyle w dwóch zdaniach można powiedzieć o pierwszym tomie „Zbieracza burz”, który pozostawił mnie w niedosycie i niecierpliwym ocz... więcej »
Po lekturze muszę przyznać, że mam mieszane uczucia. Jestem wielką fanką anielskiej historii pani Kossakowskiej i kiedy usłyszałam, że wyjdzie kontynuacja "Siewcy" nie posiadałam się z radości. A jednak… Pomysł na sequel bardzo ciekawy – Daimon otrzymuje nowy rozkaz od Jasności, który osobiści... więcej »
Dodali do kolekcji
Niji
aest
Literaturka1988
Nala_5
La_Mademoiselle
Chrizzy
SlumberGirl
Aggressione
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!