Błękitny dym Nora Roberts

Okładka Błękitny dym
autor:
Nora Roberts
wydawnictwo:
ŚWIAT KSIĄŻKI
data wydania:
2007
ISBN:
9788324701933

Opis

powieść sensacyjno-obyczajowa autorki wielu bestsellerów bohaterka-policjantka broni najbliższych przed szaleńcem-piromanem miłość, strach, odwaga, fascynacja ogniem Od pewnego czasu w Baltimore mnożą się pożary, giną ludzie. Śmiertelne niebezpieczeństwo zaczyna też grozić Reenie, policjantce z wydziału podpaleń, i jej ukochanemu. Kto jest sprawcą tragicznych płomieni i dlaczego? Opowieść o kobiecie, która w imię miłości pokonała strach, by przeciwstawić się szaleńcowi, terroryzującemu jej.. najbliższych.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Osoby Nory Roberts chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Większość z czytelników miał, ma lub będzie miał do czynienia z dziełami tej autorki. A jest w czym wybierać. W dorobku Nory Roberts znajduje się kilkadziesiąt tytułów z prawie każdego gatunku literackiego, są w nich romanse, kryminały c... więcej »
Nora Roberts. Amerykańska autorka, którą świat zna nie od dziś. Jej książki zdobywają listy bestsellerów, coraz to nowe nagrody, a co najważniejsze – cieszą się nienagannością i wielkim powodzeniem wśród czytelników. Nic, więc dziwnego, że i ja postanowiłam spróbować swoich sił w jej powieściac... więcej »
Dodali do kolekcji
joanna771
beata5535
marijka
Tanashi
arwenka2222
Jeniulka
CupOfLove
aanane
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Reena miała jedenaście lat i dziesięć miesięcy. Oznaczało to, iż za czternaście miesięcy sama zostanie nastolatką. Ostatnio było to jej prawdziwą obsesją, która zdominowała wcześniejsze marzenia - na przykład, żeby zostać zakonnicą lub poślubić Toma Cruisa.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!