Buick 8 Stephen King

Okładka Buick 8
autor:
Stephen King
wydawnictwo:
Prószyński i s-ka
data wydania:
2009
ISBN:
9788376480220

Opis

Ned Wilcox, którego ojciec zginął gwałtowną śmiercią, podejmuje pracę w jego macierzystej Jednostce D, by jeszcze przez jakiś czas obcować chociaż ze wspomnieniami o nim. Wśród funkcjonariuszy policji stanowej panują stosunki jak w rodzinie. Ale, jak wiadomo, każda rodzina ma swoje tajemnice, niekoniecznie przyjemne. Także Jednostka D od lat pilnie strzeże tajemnicy, która może mieć coś wspólnego z makabryczną śmiercią ojca Neda. Tajemnicy nieludzkiej i niewyjaśnionej do dziś, a przez to jeszcze ..bardziej fascynującej. Czy Ned zdoła rozwiązać zagadkę buicka roadmastera 8, stojącego od dwudziestu lat w Baraku B?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Buick 8
Recenzent: horror.com.pl
Jak wygląda brama do innego świata? Czy są to masywne, żeliwne wrota, czy może piękny kryształowy portal? Czy trzeba znać tajemne zaklęcia, aby owe wejście otworzyć? I wreszcie, – jaki jest ten drugi świat? Buick roadmaster 8, stojący od dwóch dekad w policyjnym Baraku B, ma wszystko co samo... więcej »
COŚ TAKIEGO!
Recenzent: skrzatix
Czy odważylibyście się wejść do baraku, w którym przetrzymywany jest samochód znikąd? Samochód, którego właściciel po prostu zniknął. Buick, który rządzi się własnymi prawami i jest niebezpieczny. Nie wiadomo, kiedy zaatakuje, nie wiadomo, co oznacza jego "zachowanie", nie wiadomo, czym jeszcze z... więcej »
Dodali do kolekcji
Michau
deever
bartekferus
spring
Elyemel
Pinkberry
Maadzia
ocelot
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!