Avatar @gala26

Gala

@gala26
93 obserwujących. 116 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj około 5 godzin temu.
halinawiecek
Napisz wiadomość
Obserwuj
93 obserwujących.
116 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj około 5 godzin temu.
czwartek, 19 marca 2020

Tylko dla dorosłych - Osaczona

Witam Was kochani w czwartkowy wieczór. Ciekawa jestem, co czytacie? Już niedługo biorę na tapet najnowszą premierę @wydawnictwa WAB „Osaczona”.
Wydawca obiecuje: Obezwładniającą namiętność, zawrotne tempo i miłość, która pojawi się w nieoczekiwanym momencie.
Autorka książki występuje pod pseudonimem. Pola Roxa – wiemy o niej niewiele, tylko tyle, że jest matką i pracuje w dużej korporacji z branży finansowej. Przerwę w karierze zawodowej postanowiła poświęcić na wychowanie dzieci napisanie debiutu literackiego.”Osaczona” powstała między innymi na bazie jej doświadczeń życiowych, opowiada o romansie, który będzie miał swoją cenę. Autorka będzie musiała pozostać anonimowa, gdyby prawda wyszła na jaw, mogłaby wpaść w niemałe kłopoty.
Nic bardziej nie działa na wyobraźnię czytelnika niż snucie domysłów odnośnie tożsamości autorki. Obecnie na dość mocno zatłoczonym rynku wydawniczym coraz trudniej jest zwrócić uwagę czytelnika, więc wydawnictwa prześcigają się w niebanalnych środkach marketingowych.
Podobny chwyt, który bardzo dobrze się sprawdził, zastosowało @wydawnictwomuza, wydając cykl Prokurator. Jest Paulina Świst, która nie chce ujawnić swojego nazwiska, przyszedł czas na Polę Roxy, która nie może ujawnić nazwiska. Brzmi znajomo, a jakże.
Opis wydawcy:
Karolina wiedzie stabilne życie i, w jej opinii, boleśnie nudne życie – ma męża, z którym prawie nie rozmawia, dom pod Warszawą i niezbyt pasjonującą pracę w szklanym wieżowcu, do którego co rano dojeżdża podmiejską kolejką. Coś jednak zakłóci ten spokój. Zacznie się od problemów w pracy i związku, aż nagle życie Karoliny wywróci się do góry nogami. I kiedy dojdzie do wniosku, że nic dobrego jej nie spotka, na horyzoncie pojawi się tajemniczy i przystojny mężczyzna. Zadba o Karolinę tak, jak dawno nikt o nią nie zadbał.
Brzmi jak bajka? Oczywiście.
Kiedyś przyjdzie, jednak pora, żeby zbudzić się ze snu. Poranki po upojnych nocach mogą odsłonić to, czego dla momentów rozkoszy nie chcieliśmy widzieć. Umówmy się, czy to naprawdę możliwe, żeby ten facet był świetny w łóżku, bogaty, przystojny, troskliwy i nie miał żadnych tajemnic?
Tylko dla dorosłych, którzy nie boją się swoich fantazji. Zaintrygowani, bo ja tak.


× 1
Komentarze
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl