Avatar @gala26

Gala

@gala26
93 obserwujących. 116 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj około 5 godzin temu.
halinawiecek
Napisz wiadomość
Obserwuj
93 obserwujących.
116 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj około 5 godzin temu.
piątek, 11 września 2020

Jak niewiele trzeba, by poprawić sobie humor.

Witam Was kochani. Myślę, że piękna i słoneczna pogoda nastraja optymistycznie nie tylko mnie, ale chyba każdego. Mój pogodny nastrój wynika także z tego, że dziś przy okazji zakupów w pewnym owadzie udało mi się zasilić moją biblioteczkę o książki dwóch polskich autorów, a właściwie autorki i autora, których bardzo lubię i ogromnie cenię sobie ich twórczość. To nic, że mój portfel trochę na tym ucierpiał, ale nie potrafiłam obok nich przejść obojętnie, a nieopisana radość, która gości w moim sercu jest bezcenna. Ta radość jest jeszcze większa, bo na okładce jednej z nich dostrzegłam loga moich dwóch ukochanych blogerek. I potem jeszcze jednej, którą także bardzo lubię. Pani Mario ma Pani wspaniałe ambasadorki swojej nowej serii. Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie Kasia Łukaszczyk Blog pod Małym Aniołem, Kasia Sosnowicz Sieczyta oraz Joanna Wolf Nienaczytana.
Wielu z Was zapewne jest już dawno po lekturze tych dwóch niesamowitych książek, a ja tę przygodę mam jeszcze przed sobą. Pani Maria Paszyńska od dawna zachwyca mnie swoimi powieściami, bo tak potrafi pięknie i przekonująco snuć swoje historie, przekazywać emocje, a Pan Robert Małecki natomiast podbił moje serce cyklem o Bernardzie Grossie. Tym razem debiutuje w thrillerze psychologicznym, także liczę na fascynującą lekturę. Jak tylko dokończę czytanie „Nic o mnie nie wiesz” natychmiast zabieram się za czytanie tych dwóch. Już nie mogę się doczekać. Muszę się pośpieszyć, za chwilę ukaże się druga część serii „Wiatr ze wschodu”. Co sądzicie? Warto ?
#czasbialychnocy #wiatrzewschodu #mariapaszynska #premieryczerwiec #literaturaobyczajowa #romans#wydawnictwoksiaznica #zalobnica #robertmalecki #premierysierpien #thriller #sensacja #literaturapolska #czytampolskichautorow #lubimyczytac #wydawnictwoczwartastrona #kochamksiazki #czytambolubie #ksiazki #czytamwszedzie #instaksiazka #bookstagrampl #bookpicters #czytanieuzaleznia #czytanietoprzyjemnosc #czytanietopasja #ksiazkoholizm #pasjaczytania #gala #nakanapie


× 10
Komentarze
@LetMeRead
@LetMeRead · prawie 2 lata temu
Czytałam dwie książki Marii Paszyńskiej, były cudowne. A "Wiatr ze wschodu" też widziałam dziś w Biedronce. :)
× 2
@gala26
@gala26 · prawie 2 lata temu
Nie mogłam się powstrzymać. :)
@LetMeRead
@LetMeRead · prawie 2 lata temu
Ależ rozumiem. :D
@jatymyoni
@jatymyoni · prawie 2 lata temu
Gratuluję. Tak mało potrzeba do szczęścia molowi książkowemu.
× 2
@gala26
@gala26 · prawie 2 lata temu
Dokładnie tak jest. Nieważne czy się dostanie czy kupi, a ile radochy 😁👌❤️
× 2
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl