Avatar @gala26

Gala

@gala26
65 obserwujących. 86 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad roku. Ostatnio tutaj około 5 godzin temu.
{} halinawiecek
{} Napisz wiadomość
65 obserwujących.
86 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad roku. Ostatnio tutaj około 5 godzin temu.
piątek, 11 września 2020

Jak niewiele trzeba, by poprawić sobie humor.

Witam Was kochani. Myślę, że piękna i słoneczna pogoda nastraja optymistycznie nie tylko mnie, ale chyba każdego. Mój pogodny nastrój wynika także z tego, że dziś przy okazji zakupów w pewnym owadzie udało mi się zasilić moją biblioteczkę o książki dwóch polskich autorów, a właściwie autorki i autora, których bardzo lubię i ogromnie cenię sobie ich twórczość. To nic, że mój portfel trochę na tym ucierpiał, ale nie potrafiłam obok nich przejść obojętnie, a nieopisana radość, która gości w moim sercu jest bezcenna. Ta radość jest jeszcze większa, bo na okładce jednej z nich dostrzegłam loga moich dwóch ukochanych blogerek. I potem jeszcze jednej, którą także bardzo lubię. Pani Mario ma Pani wspaniałe ambasadorki swojej nowej serii. Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie Kasia Łukaszczyk Blog pod Małym Aniołem, Kasia Sosnowicz Sieczyta oraz Joanna Wolf Nienaczytana.
Wielu z Was zapewne jest już dawno po lekturze tych dwóch niesamowitych książek, a ja tę przygodę mam jeszcze przed sobą. Pani Maria Paszyńska od dawna zachwyca mnie swoimi powieściami, bo tak potrafi pięknie i przekonująco snuć swoje historie, przekazywać emocje, a Pan Robert Małecki natomiast podbił moje serce cyklem o Bernardzie Grossie. Tym razem debiutuje w thrillerze psychologicznym, także liczę na fascynującą lekturę. Jak tylko dokończę czytanie „Nic o mnie nie wiesz” natychmiast zabieram się za czytanie tych dwóch. Już nie mogę się doczekać. Muszę się pośpieszyć, za chwilę ukaże się druga część serii „Wiatr ze wschodu”. Co sądzicie? Warto ?
#czasbialychnocy #wiatrzewschodu #mariapaszynska #premieryczerwiec #literaturaobyczajowa #romans#wydawnictwoksiaznica #zalobnica #robertmalecki #premierysierpien #thriller #sensacja #literaturapolska #czytampolskichautorow #lubimyczytac #wydawnictwoczwartastrona #kochamksiazki #czytambolubie #ksiazki #czytamwszedzie #instaksiazka #bookstagrampl #bookpicters #czytanieuzaleznia #czytanietoprzyjemnosc #czytanietopasja #ksiazkoholizm #pasjaczytania #gala #nakanapie


{}× 11
Komentarze
@LetMeRead
@LetMeRead · 11 miesięcy temu
Czytałam dwie książki Marii Paszyńskiej, były cudowne. A "Wiatr ze wschodu" też widziałam dziś w Biedronce. :)
{}× 2
@gala26
@gala26 · 11 miesięcy temu
Nie mogłam się powstrzymać. :)
{}
@LetMeRead
@LetMeRead · 11 miesięcy temu
Ależ rozumiem. :D
{}
@jatymyoni
@jatymyoni · 11 miesięcy temu
Gratuluję. Tak mało potrzeba do szczęścia molowi książkowemu.
{}× 2
@gala26
@gala26 · 11 miesięcy temu
Dokładnie tak jest. Nieważne czy się dostanie czy kupi, a ile radochy 😁👌❤️
{}× 2
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe