Avatar @gala26

Gala

@gala26
102 obserwujących. 125 obserwowanych.
Kanapowicz od 3 lat. Ostatnio tutaj około 3 godziny temu.
halinawiecek
Napisz wiadomość
Obserwuj
102 obserwujących.
125 obserwowanych.
Kanapowicz od 3 lat. Ostatnio tutaj około 3 godziny temu.
poniedziałek, 24 sierpnia 2020

Komedie romantyczne z serii ”Mała Czarna „

Witam Was moi mili. Dawno mnie tu nie było i bardzo za Wami się stęskniłam. Rozpoczęliśmy dziś praktycznie ostatni tydzień sierpnia, a zarazem ostatni tydzień wakacji. Wakacji, które niestety trochę różniły się od tych, które pamiętamy z poprzednich lat.
Z czym kojarzy się Wam „Mała czarna” ? Mnie przyszła na myśl sukienka koktajlowa, chociaż nie miałam za dużo okazji, aby taką nosić. Mojej zaprzyjaźnionej sąsiadce Elżbiecie to sformułowanie natychmiast przywiodło na myśl, to co powinno, czyli kubek aromatycznej kawy. Bingo, bo książki z tej serii mają kojarzyć się właśnie z czytaniem pozytywnych książek z kubkiem dobrej kawy w ręku, czyli pełen relaks.
Książki z serii „Mała czarna”, to komedie romantyczne, czasami zabawne, czasami wzruszające, a zawsze inteligentne i urocze. Takie historie nie łatwo dzisiaj znaleźć, a Wydawnictwo Albatros się to udało, zebrało właśnie takie książki w jedną serię. „Mała Czarna” pasuje zarówno do plecaka, jak i do eleganckiej torebki, to świetne komedie dla każdej z nas niezależnie od wieku. Pozwoliłam sobie na parę cytatów z zakładki Wydawnictwa,mam nadzieję, że nie wezmą mi tego za złe.
Całkiem niedawno cała blogosfera oszalała na punkcie „Współlokatorów” Beth O’Leary, która teraz doczekała się wznowienia w nowej szacie graficznej. Przyznaję, że jeszcze tej książki nie czytałam, chociaż znajduje się na stosiku hańby wraz z kolejną książką tej serii „Lista, która zmieniła moje życie”. Może to dobrze, bo „Zamianę” tej samej autorki, co „Współlokatorzy”, którą teraz czytam dzięki Klubowi Recenzenta Nakanapie.pl, mogę to robić bez oglądania się na poprzedniczkę. Jest tym, czego oczekiwałam, potrzebowałam. Ciepła rodzinna opowieść pełna subtelnego humoru przesiąknięta pozytywną energią.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość w październiku ukaże się kolejna powieść tej serii „Co powiesz na spotkanie ?” – Rachel Winters. Macie ją w planach ? Ja na pewno, każda z nas lubi czasem oderwać się od rzeczywistości i przenieść się do świata, który wcale nie musi być realny, by w niego uwierzyć. Koniecznie też w międzyczasie muszę przeczytać dwie pozostałe z serii.
W kanony tych opowieści wpisałby się świetnie powieść „Swatanie dla początkujących” Maddie Dawson, ale została już wydana przez inne wydawnictwo dużo wcześniej.

#malaczarna #seria #komedieromantyczne #wspollokatorzy #betho’leary #listaktorazmienilamojezycie #oliviabeirne #zamiana #copowiesznaspotkanie #rachelwinters #wydawnictwoalbatros ##kochamksiazki #czytambolubie #ksiazki #czytamwszedzie #instaksiazka #bookstagrampl #bookpicters #czytanieuzaleznia #czytanietoprzyjemnosc #czytanietopasja #ksiazkoholizm #pasjaczytania #gala #nakanapie




× 10
Komentarze
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl