Buntownik - Ana Rose

17.04.2022

💓RECENZJA PRZEDPREMIEROWA💓 Dziękuję @Link oraz @Link za egzemplarz do recenzji 🥰 💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓 Mamy tu do czynienia ze swego rodzaju trójkątem miłosnym. Otóż Aria czuję coś jednocześnie do dwóch mężczyzn. Zarówno Ash jak i Milton są przyjaciółmi Jej brata - Huntera. Ten jednak jest nadopiekuńczym starszym bratem i pilnuje by przy Arii nie kręcił ... Recenzja książki Buntownik

Piękna powieść

17.04.2022

Zachwyciłam się piękną, radosną okładką tej książki i chociaż znałam opis, to nie spodziewałam się, że ta pozycja okaże się poruszać dosyć trudne oraz ciężkie tematy. Z twórczością autorki zetknęłam się po raz pierwszy i początkowo opornie szło mi czytanie, ale tylko do momentu, aż wgryzłam się w styl pani Moniki. Wielowątkowość tej powieści spraw... Recenzja książki Już nie czekam

@Izzi.79@Izzi.79 × 2

Be my ever

17.04.2022

"Coffee time, my dear?" “Nasze serca się jak czarne skrzynki samolotów.” “Be my ever” to najnowsza książka Julii Biel, rozpoczynająca nową serię, wydana przez Wydawnictwo Media Rodzina. Everlee zostaje przyjęta do East Coast University i zamierza wyjechać, nie oglądając się za siebie. Chce spalić wszystkie mosty. Everlee rozpoczyna swoją przygo... Recenzja książki Be My Ever

Hashimoto

17.04.2022

Książkę otrzymałam z Klubu Recenzenta serwisu nakanapie.pl. Jeśli lubicie gotować, zgłębiać nowe przepisy a przy okazji dowiedzieć się czegoś nowego, to ta książka jest dla Was. Dlaczego? Po pierwsze możecie dowiedzieć się czym jest Hashimoto, jak zdiagnozować tę chorobę oraz zapoznać się z tym, co ją nasila itp. Po drugie możecie poznać wiele ci... Recenzja książki 180 dań do pudełka. Hashimoto

świetna ksiazka

17.04.2022

K. Bromberg zaskoczyła mnie kolejną wspaniałą pozycją, której nie można sobie odmówić. Czytałam I tom serii pt. "Bezwzględna gra" i byłam nich zachwycona! Czy drugi dorównał poprzedniczce, a może ją przebił? Lennox Kincade to kolejna z czworga sióstr, które są agentami znanych sportowców. Kieruje nimi ich ojciec, sprawując pieczę nad swoją firmą.... Recenzja książki Bez zobowiązań

JA
@ja.czytam

Must read 2022! Piekielnie wciągająca

17.04.2022

𝑴𝒊𝒍𝒐𝒔𝒄 𝒏𝒊𝒆 𝒑𝒚𝒕𝒂 𝒐 𝒕𝒐, 𝒌𝒕𝒐 𝒎𝒂 𝒋𝒂𝒌𝒂 𝒉𝒊𝒔𝒕𝒐𝒓𝒊𝒆, 𝒔𝒌𝒂𝒅 𝒑𝒐𝒄𝒉𝒐𝒅𝒛𝒊, 𝒋𝒂𝒌𝒊 𝒎𝒂 𝒌𝒐𝒍𝒐𝒓 𝒔𝒌𝒐𝒓𝒚 𝒄𝒛𝒚 𝒏𝒂𝒘𝒆𝒕 𝒋𝒂𝒌𝒊𝒆𝒋 𝒋𝒆𝒔𝒕 𝒑𝒍𝒄𝒊. 𝑴𝒊𝒍𝒐𝒔𝒄 𝒕𝒐 𝒎𝒊𝒍𝒐𝒔𝒄. 𝑰 𝒋𝒂𝒌 𝒔𝒊𝒆 𝒑𝒐𝒋𝒂𝒘𝒊, 𝒕𝒐 𝒘𝒔𝒛𝒚𝒔𝒕𝒌𝒐 𝒊𝒏𝒏𝒆 𝒕𝒓𝒂𝒄𝒊 𝒛𝒏𝒂𝒄𝒛𝒆𝒏𝒊𝒆. Marina de Angelis nie liczyła się z nikim i niczym. Zawsze otrzymywała to, czego pragnęła, a w jej życiu pełno było skandalow, romansów, drogich ciuchów, mocnych imprez n... Recenzja książki Naucz mnie kochać

RE
@readingwithflowers

Kapłan

17.04.2022

Krzysztof trafia do szpitala psychiatrycznego. Mężczyzna uważa, że jego umysł zalewają wspomnienia innych ludzi, że posiadł umiejętności, których nie miał wcześniej. Pacjent okazuje się wyzwaniem dla lekarzy, nie jest podręcznikowym przykładem. Prawda jest jednak nierealna. Mężczyzna staje się posiadaczem ogromnej wiedzy, czym ściąga na siebie uwa... Recenzja książki Kapłan

Gniewicha

17.04.2022

||Bohaterką pierwszego tomu pod tytułem “Ślad wody” jest Gniewicha. Nie jest piękna. Nie jest nawet miła. Nie jest bogata i nie dysponuje żadną magią. Jest niemal tak zwyczajna, że aż nudna. Ma jednak pewną ważną cechę. Jest niebywale inteligentna. Czy to wystarczy, by przetrwać w świecie Stworzy?|| Akcja utworu rozgrywa się w osadzie Krukowiec, ... Recenzja książki Ślad wody

Śmiertelne napięcie

17.04.2022

To już dziewiąte spotkanie z Panią Alex Kavą i agentką specjalną FBI Maggie O’Dell. Znowu po bardzo długiej przerwie, ale jak zawsze bardzo dobrze było do tej serii wrócić. Powieść została podzielona na dwa wątki, które w pewnym momencie łączą się ze sobą. Maggie O’Dell mająca przebywać na konferencji w Denver, przy okazji ma rzucić okiem na sp... Recenzja książki Śmiertelne napięcie

TO
@tobiaszp18

Musiała z nim zostać, dopóki ojciec nie spłaci swojego długu...

17.04.2022

Życie ślicznej i młodej Lili ma za chwilę ulec zmianie. Dziewczyna, wracając do domu, zastaje swojego ojca w towarzystwie niebezpiecznie wyglądających mężczyzn. Ben zadłużył się u faceta, który jest bezwzględny i zrobi wszystko by pieniądze odzyskać. Tym razem jego ubezpieczeniem ma zostać ona... Lili nie ma jeszcze pojęcia o tym co ją czeka. Jej ... Recenzja książki Cenny dług

Idealny układ - ale czy na pewno?

17.04.2022

Książka została otrzymana z Klubu Recenzenta serwisu nakanapie.pl. Cześć i czołem! Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją kolejnej książki M.F. Mosquito. „Pokochaj mnie” to opowieść o kolejnych dwóch bohaterach, bezpośrednio związanych z Leksi i Marcelem oraz z Gośką i Filipem, czyli głównych postaci z poprzednich części. Tym razem mamy do czynieni... Recenzja książki Pokochaj mnie

@wiki820@wiki820 × 1

Jeszcze nie dzisiaj

17.04.2022

W swoim życiu przeczytałam bardzo dużo książek, jednak tylko niektóre były takie, które na bardzo długo po przeczytaniu zostały w mojej głowie i sercu, takie, do których stron wracałam nieraz. Do grona takich książek mogę z czystym sumieniem zaliczyć powieść Sergiusza Sawina „Jeszcze nie dzisiaj”. Sergiusz Sawin przedstawił nam historię młodego... Recenzja książki Jeszcze nie dzisiaj

@angela95_95@angela95_95 × 2

Niewykorzystany potencjał

17.04.2022

Pewnie każdemu zdarzyło się trafić na dobrze przyjętą pozycję, która z jakiegoś powodu nie wywarła na Was takiego wrażenia, jakiego oczekiwaliście. Nie raz też opis wydawcy okazywał się być o wiele lepszy niż sama powieść. Czasami po prostu brakuje chemii między czytelnikiem a książką, trafia ona na nasz gorszy okres, jest zbyt podobna do niedawny... Recenzja książki Podejrzana

Nowa odsłona Czornyja

17.04.2022

Max Czornyj to autor, który kupił mnie swoim debiutem, mam wszystkie jego książki z wyjątkiem tych traktujących o wojnie, ale w zasadzie czytałam tylko serię z Erykiem Deryło i dwie powieści oparte na faktach. Tempo, w jakim tworzy, trochę mnie przerasta, ale tym razem udało mi się sięgnąć po najnowszy tytuł w okolicach jego premiery. "Mortalista... Recenzja książki Mortalista

xxx

17.04.2022

Wybieram książki kompulsywnie. Ten nieokiełznany przymus kupowania i posiadania książek objawia się bardzo różnie. Raz może to być rzut oka na okładkę, innym razem uzupełnienie cyklu. Albo chęć posiadania książki, którą już się przeczytała (np. wypożyczyło z biblioteki), ale chce się ją posiadać we własnej biblioteczce. Ktoś mi coś poleci, zachęci... Recenzja książki Miłość to czasownik. Jak być ze sobą czulej, bliżej, dłużej. I na większym luzie

Przekonajcie się sami... Anioły naprawdę istnieją!

17.04.2022

Aby napisać ten tekst, potrzebowałam zebrać myśli, a i tak nie wiem, czy uda mi się przekazać emocje po przeczytaniu wyjątkowej powieści. Już na wstępie napiszę, że podróż Aleją Cichych Szeptów będzie niepowtarzalną wędrówką do niełatwego życia bohaterów, ale również wgłąb serca każdego Czytelnika. Każdy członek rodziny Jodłowskich został mocn... Recenzja książki Aleja cichych szeptów

@viki_zm@viki_zm × 19

Przedsionek piekła

17.04.2022

Toksyczna ona, toksyczny on, toksyczni mieszkańcy małej, hermetycznej miejscowości i toskyczne relacje, których podstaw próżno szukać. W Whistling Ridge każdy zna każdego, to miejscowość z rodzaju tych, że gdy na jednym końcu wioski kichniesz, z drugiego prędko nadleci do Ciebie "na zdrowie!". Ludzie skrzętnie ukrywają tutaj swoje sekrety, a zło ... Recenzja książki Przedsionek piekła

@ksiazka_w_pigulce@ksiazka_w_pigulce × 3

Zly taksówkarz

17.04.2022

Wow co to była za książka. Mocna - to słowo zdecydowanie do niej pasuje. Świetna zdecydowanie świetna. Na początek jednak napisze co mi nie pasowało. Mianowicie tytuł. Totalnie nie pasujący do treści jaką znajdujemy na stronach. Okładka też mogła by być inna. Dlaczego? Ponieważ po okładce i tytule spodziewamy się pikantnego i to bardzo pikantnego ... Recenzja książki Apartament grzechu

Zaginiona wiolonczelistka

17.04.2022

Dziś przychodzę do was z książką Anny Bałenkowskiej "Zaginiona wiolonczelistka". Książka, która urzekła mnie już samą okładką i tytułem, jednak to, co kryje w środku przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania. Akcja powieści w głównej mierze rozgrywa się w Walencji. Na jej kartach śledzimy losy Blanki od dzieciństwa aż do momentu jej tajemniczego ... Recenzja książki Zaginiona wiolonczelistka

Starość dopadnie każdego z nas

17.04.2022

Książkę „Tkanki miękkie” Zyty Rudzkiej, polecił mi znajomy – literacki przyjaciel, który, jak sam się określił, jest jej wielkim fanem. Jego zaproszenie do przeczytania powieści było bardzo uprzejmie i nienachalne. Przeczytaj i sama zobaczysz, czy Ci się spodoba, czy nie. Autorka zdobyła sporo nagród literackich. „Tkanki miękkie” w 2021 roku zd... Recenzja książki Tkanki miękkie

@Vernau@Vernau × 25

Uciekający potwór

17.04.2022

Fabularyzowana biografia osławionego zbrodniarza wojennego, lekarza z Auschwitz, który skazał na śmierć setki tysięcy osób, a na wielu przeprowadzał okrutne eksperymenty medyczne. Autor koncentruje się głównie na okresie po upadku III Rzeszy. Wtedy Mengele ukrywał się najpierw w Europie, by w 1949 odpłynąć do Argentyny, gdzie urządził sobie wygodn... Recenzja książki Zniknięcie Josefa Mengele

@almos@almos × 27

Wspomnień czar...

17.04.2022

„Kiedy zatrzymuje się myślenie, w głowie tworzy się czarna dziura, a ciało ogarnia bezwład i brakuje inteligencji, by posunąć się dalej.” Gdy się rodzimy, to w tym momencie zaczyna powstawać nasza osobista historia, spisana na kartach życia i złożona z wielu obrazków, które nas kształtują, uczą, doświadczają na różne sposoby, a tym samym c... Recenzja książki Słoneczna strona księżyca

@Mirka@Mirka × 6

Recenzja

17.04.2022

„Motocyklista bez uczuć” – I.M. Darkss Dwójka dawnych kochanków. Wspólna przeszłość. Złość. Ból. Cierpienie. Nienawiść. Miłość. Nowe charaktery. Nowa osobowość. Czy uczucia zostaną takie same ? Kiry, kobieta która kiedyś była inna. Naiwna i bezkompromisowo zakochana w bezczelnym dupku. Oddała mu wszystko co miała, ale on tego nie docenił. Wtedy... Recenzja książki Motocyklista bez uczuć

Gildia Zabójców

17.04.2022

Gildia Zabójców jest nie tylko debiutancką powieścią Małgorzaty Stefanik, ale też dobrze wypromowanym pierwszym tomem trylogii New adult - Gildia Zabójców. Jeszcze przed premierą byłam ogromnie ciekawa i zainteresowana poznaniem tej historii. Opis zapowiadał coś w stylu Szklanego Tronu, który bardzo lubię, a wiedząc, że nie jest to fantastyka tym ... Recenzja książki Gildia zabójców

Fighter

17.04.2022

,, Fighter " to moje pierwsze spotkanie z autorką, a zachęcił mnie do jej przeczytania opis i to, że zawiera ona wątek kryminalny. A czy owe spotkanie było udane, dowiecie się poniżej. Co mi się podobało w tej historii, to pomysł na fabułę. Ksenia Wernerowska, pseudonim Pola Werner, autorka kryminałów, podczas zbierania materiałów do książki nar... Recenzja książki Fighter