Jej jedyna miłość

Barbara Cartland
Książka Jej jedyna miłość
Książka Jej jedyna miłość
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rok 1887 Giles obudził się i pomyślał leniwie, że upał staje się nie do wytrzymania. W pokoju było nieznośnie duszno i markiz spostrzegł ze zdziwieniem spuszczone żaluzje i zaciągnięte zasłony. Przez chwilę usiłował przypomnieć sobie, dlaczego tym razem nie otworzył okna, lecz rzut oka na poduszkę obok niego starczył mu za całą odpowiedź. Zawsze kiedy kładł się do łóżka sam, odsuwał zasłony i podnosił żaluzje, aby zasypiając móc spoglądać na niebo zaróżowione pierwszymi promieniami wschodzącego słońca. Dzisiaj był jednak zbyt zajęty, by o tym pomyśleć. Patrząc na pogrążoną w głębokim śnie towarzyszkę swego łoża, Giles uśmiechnął się lekko. Noc, która właśnie minęła, mogła doprawdy zdarzyć się mu tylko w Wenecji. Jedynie w tym mieście można było spotkać kobietę tak płomiennie namiętną jak ta, która spała teraz spokojnie u jego boku. Markiz nigdy nie przyznałby tego nawet przed samym sobą, że przeżycia tej nocy, aczkolwiek przekroczyły jego najśmielsze oczekiwania, okazały się nieco wyczerpujące.  
Tytuł oryginalny: Love and Lucia
Data wydania: 1994
ISBN: 83-7082-411-0, 8370824110
Wydawnictwo: Amber
Seria: Najpiękniejsze Miłości
Stron: 191

Autor

Urodzona 9 lipca 1901 roku w Wielkiej Brytanii (Birmingham)

Brytyjska powieściopisarka, znana z pisania licznych romansów i powieści miłosnych. Napisała 723 książki, w tym 5 biografii. Była jedyną córką brytyjskiego oficera, majora Bertrama Cartlanda, który zginął podczas I wojny światowej w bitwie pod Flandr...

Książki Barbara Cartland

Wszystkie książki Barbara Cartland

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Jej jedyna miłość nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jej jedyna miłość. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}