Kłamstwa dla miłości

Barbara Cartland
Książka Kłamstwa dla miłości
Książka Kłamstwa dla miłości
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Hrabina Gale po kłótni ze swoim synem, zrywa wszelkie stosunki z rodziną i opuszcza rodzinną posiadłość. Zabiera z sobą wnuczkę Felicity na wychowanie. Po śmierci swojej babci lady Felicity dowiaduje się, że została jedyną spadkobierczynią fortuny babci, o której nikt z jej otoczenia nie miał pojęcia. Spadek może być jednak źrodłem kłopotów młodej kobiety. Z jednej strony, Lady Felicity obawia się, że powodowany dumą niezamożny Jimmy nie zechce jej poślubić, z drugiej, że nowy hrabia Galeston - głowa rodziny, właśnie wzywający ją do siebie, z powodu tego majątku nie dopuści do tego ślubu. Jest jednak zdecydowana walczyć o swoje szczęście. Sama wybiera się z Jimmym do Francji, a do Galeston, jako swoją "zastępczynię" wysyła najbliższą przyjaciółkę Carmelę Lyndon.  
Tytuł oryginalny: Lies for love
Data wydania: 1992
ISBN: 83-7082-007-7, 8370820077
Wydawnictwo: Amber
Seria: Najpiękniejsze Miłości
Stron: 158

Autor

Urodzona 9 lipca 1901 roku w Wielkiej Brytanii (Birmingham)

Brytyjska powieściopisarka, znana z pisania licznych romansów i powieści miłosnych. Napisała 723 książki, w tym 5 biografii. Była jedyną córką brytyjskiego oficera, majora Bertrama Cartlanda, który zginął podczas I wojny światowej w bitwie pod Flandr...

Książki Barbara Cartland

Wszystkie książki Barbara Cartland

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Kłamstwa dla miłości nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kłamstwa dla miłości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}