Uśmiech losu

Barbara Cartland
Książka Uśmiech losu
Książka Uśmiech losu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Trasa powrotna Drogo'a Forde z tajnej misji ("Wielka Gra"), prowadzi przez stolicę Kozania - Ampulę. Wyczerpany, śledzony przez rosyjskich agentów zatrzymuje się w domu nieobecnego kuzyna Geralda. W czasie rannej przechadzki dosłownie z nieba spada mu urocza młoda dziewczyna. Przedsiębiorcza dama opuszczając dom w nietypowy dla siebie sposób, po prostu źle wyliczyła długość sznura potrzebnego do spuszczenia z muru. Drogo z radością towarzyszy podekscytowanej Tekli w uroczystościach św. Wita, które kończą się wybychem rewolucji. Ranem odkrywa, że do własnych kłopotów doszedł mu jeszcze jeden: zmartwienie jak ocalić królewską córkę przed Czerwonymi Oddziałami.  
Data wydania: 1994
ISBN: 83-7082-400-5, 8370824005
Wydawnictwo: Amber
Seria: Najpiękniejsze Miłości
Stron: 141

Autor

Urodzona 9 lipca 1901 roku w Wielkiej Brytanii (Birmingham)

Brytyjska powieściopisarka, znana z pisania licznych romansów i powieści miłosnych. Napisała 723 książki, w tym 5 biografii. Była jedyną córką brytyjskiego oficera, majora Bertrama Cartlanda, który zginął podczas I wojny światowej w bitwie pod Flandr...

Książki Barbara Cartland

Wszystkie książki Barbara Cartland

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Uśmiech losu? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Uśmiech losu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}