W objęciach miłości

Barbara Cartland
Książka W objęciach miłości
Książka W objęciach miłości
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kiedy księżna Grimstone nakazała wielebnemu Teofilowi Stantowi opuścić parafię w Little Medlock, jego siostrzenica, Aspazja, postanowiła udać się do księżnej, kobiety władczej i okrutnej. Bez względu na to, jak ciężkie będzie to przeżycie, pragnęła wstawić się za wujem. Ani ostrzeżenia brata, ani plotki powtarzane w wiosce nie mogły jednak przygotować jej wyobraźni na to, jakim obrzydliwym i wyuzdanym rozrywkom oddawano się w Grimstone House. Dziewczyna, mimo woli, musiała wziąć w nich udział, aby ochronić swoich najbliższych i ich wspólną tajemnicę. Tylko jeden mężczyzna stanął pomiędzy nią a potęgą bezlitosnej księżnej. Ale czy okaże się jej obrońcą, czy wrogiem  
Tytuł oryginalny: In the arms of love
Data wydania: 1995
ISBN: 83-7082-458-7, 8370824587
Wydawnictwo: Amber
Seria: Najpiękniejsze Miłości
Stron: 191

Autor

Urodzona 9 lipca 1901 roku w Wielkiej Brytanii (Birmingham)

Brytyjska powieściopisarka, znana z pisania licznych romansów i powieści miłosnych. Napisała 723 książki, w tym 5 biografii. Była jedyną córką brytyjskiego oficera, majora Bertrama Cartlanda, który zginął podczas I wojny światowej w bitwie pod Flandr...

Książki Barbara Cartland

Wszystkie książki Barbara Cartland

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę W objęciach miłości? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka W objęciach miłości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}