Korona miłości

Barbara Cartland
Książka Korona miłości
Książka Korona miłości
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

ROK 1876 Giona weszła do salonu. Jej siostra była bez reszty pochłonięta szyciem. - Mama się spóźnia - niepokoiła się Giona. - Mam nadzieję, że nie spotkało jej nic niemiłego ze strony królowej. - Niemiłego? - zdziwiła się Chloris. - A to czemuż? - Z królową nigdy nic nie wiadomo - odparła Giona - a mama zawsze jej się bała. - Sądziłam, że Jej Królewska Mość darzy mamę sympatią - stwierdziła poważnie Chloris. - W końcu jest jej chrzestną. Giona nie miała ochoty się kłócić, ale znów nawiedziło ją przeczucie, a jej przeczucia często były wyśmiewane przez rodzinę, że wizyta matki na zamku w Windsorze wcale nie oznaczała radosnej pogawędki. Jej Królewska Wysokość księżnę Luizę Grecką od dzieciństwa wychowywano w lęku przed groźną, potężną królową Wiktorią. Opowiadano, że nawet książę Walii drżał przed audiencją u matki, a już z pewnością można tak powiedzieć o mniej ważnych członkach rodziny królewskiej.  
Tytuł oryginalny: Crowned with love
Data wydania: 1997
ISBN: 83-7169-326-5, 8371693265
Wydawnictwo: Amber
Seria: Najpiękniejsze Miłości
Stron: 175

Autor

Urodzona 9 lipca 1901 roku w Wielkiej Brytanii (Birmingham)

Brytyjska powieściopisarka, znana z pisania licznych romansów i powieści miłosnych. Napisała 723 książki, w tym 5 biografii. Była jedyną córką brytyjskiego oficera, majora Bertrama Cartlanda, który zginął podczas I wojny światowej w bitwie pod Flandr...

Książki Barbara Cartland

Wszystkie książki Barbara Cartland

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Korona miłości aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Korona miłości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}