Podróż po gwiazdę

Barbara Cartland
Książka Podróż po gwiazdę
Książka Podróż po gwiazdę
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rok 1894. Markiz Oakenshaw wybiera się z nieoficjalną misją dyplomatyczną do Syjamu (dzisiejszego Bangkoku w Tajlandii) swoim jachtem. Zaprasza do towarzystwa kilku przyjaciół, w tym najnowszy obiekt swojego zainteresowania wdowę Lady Bettinę Bradwell. Lord Rosebery - minister spraw zagranicznych, który uważa, że markiz, trochę zepsuty powodzeniem, marnuje swoje talenty na błahostkach, przepowiada mu, że może ta podróż stanie się dla niego czymś ważnym i może znajdzie to, czego szuka: swoją gwiazdę. Tarina Warthington zmaga się z bardziej praktycznymi problemami. Po śmierći ojca - niezamożnego proboszcza, zmuszona poszukać pracy guwernantki, przyjeżdża do swojej lubianej kuzynki Bettiny Bradwell po referencje. Lady Bradwell stanęła właśnie przed nie lada problemem - jej pokojówka złamała nogę i musi szybko poszukać zastępstwa na zbliżającą się podróż. A że Tarina nie ma nic przeciwko temu, by pomóc Bettinie i przy okazji zobaczyć Syjam, kuzynki urządzają małą maskaradę.  
Tytuł oryginalny: Journey to a star
Data wydania: 1995
ISBN: 83-7082-473-0, 8370824730
Wydawnictwo: Amber
Seria: Najpiękniejsze Miłości
Stron: 192

Autor

Urodzona 9 lipca 1901 roku w Wielkiej Brytanii (Birmingham)

Brytyjska powieściopisarka, znana z pisania licznych romansów i powieści miłosnych. Napisała 723 książki, w tym 5 biografii. Była jedyną córką brytyjskiego oficera, majora Bertrama Cartlanda, który zginął podczas I wojny światowej w bitwie pod Flandr...

Książki Barbara Cartland

Wszystkie książki Barbara Cartland

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Podróż po gwiazdę? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Podróż po gwiazdę. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}