Pachnący kwiat

Barbara Cartland
Książka Pachnący kwiat
Książka Pachnący kwiat
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Krzyknęła, kiedy generał złapał ją za kark i rzucił na łóżko twarzą w dół. To niemożliwe - pomyślała. Ale po chwili szpicruta ze świstem przecięła powietrze i wylądowała na jej plecach. Nadludzkim wysiłkiem zacisnęła usta. Uderzenia spadały jedno po drugim, przecinając cienką bawełnę szlafroka i muślin koszuli nocnej. Ich materiał zupełnie nie chronił przed razami elastycznego bicza, który w ręku generała stał się prawdziwym narzędziem tortury. Utraciła zdolność myślenia. Każdy cios wprawiał ją w dygotanie, ze strachem oczekiwała następnego. Całe ciało wypełniał ból rozchodzący się od szyi aż do kolan. Nagle ból ustał. Usłyszała głos wuja dobiegający jak gdyby z daleka: - Czy teraz zrobisz, co ci każę?  
Data wydania: 1977
ISBN: 978-83-7082-142-5, 9788370821425
Wydawnictwo: Amber
Seria: Najpiękniejsze Miłości
Stron: 173

Autor

Urodzona 9 lipca 1901 roku w Wielkiej Brytanii (Birmingham)

Brytyjska powieściopisarka, znana z pisania licznych romansów i powieści miłosnych. Napisała 723 książki, w tym 5 biografii. Była jedyną córką brytyjskiego oficera, majora Bertrama Cartlanda, który zginął podczas I wojny światowej w bitwie pod Flandr...

Książki Barbara Cartland

Wszystkie książki Barbara Cartland

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Pachnący kwiat nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pachnący kwiat. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}