Raj odnaleziony

Barbara Cartland
Książka Raj odnaleziony
Książka Raj odnaleziony
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Salrina uśmiechnęła się, pokazując dołeczki w policzkach. - Sądzę, że byłoby... niemożliwe... zapomnieć pana. - Tak jak ja nie mógłbym zapomnieć ciebie - powiedział hrabia. Mówił głosem, jakiego dotąd u niego nie słyszała. - Zdajesz sobie chyba sprawę, Salrino, że teraz, gdy połączyły nas takie dramatyczne wypadki i tyle mamy ze sobą wspólnego, nie możemy się wzajemnie utracić. I zanim Salrina zorientowała się, co się dzieje, otoczył ją ramionami, jego usta spoczęły na jej ustach. A gdy hrabia nie przestawał jej całować, nagle pojęła, że to właśnie było coś, czego pragnęła i za czym tęskniła, choć nie przyznawała się do tego nawet przed sobą.  
Tytuł oryginalny: Paradise Found
Data wydania: 1992
ISBN: 83-85423-61-3, 8385423613
Wydawnictwo: Amber
Seria: Diadem
Stron: 174

Autor

Urodzona 9 lipca 1901 roku w Wielkiej Brytanii (Birmingham)

Brytyjska powieściopisarka, znana z pisania licznych romansów i powieści miłosnych. Napisała 723 książki, w tym 5 biografii. Była jedyną córką brytyjskiego oficera, majora Bertrama Cartlanda, który zginął podczas I wojny światowej w bitwie pod Flandr...

Książki Barbara Cartland

Wszystkie książki Barbara Cartland

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Raj odnaleziony nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Raj odnaleziony. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}