Portret miłości

Barbara Cartland
Książka Portret miłości
Książka Portret miłości
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przytulił ją tak mocno, że poczuła, iż jego serce bije jak oszalałe. Potem ujął jej twarz w dłonie i uniósł ku swojej, spojrzał na nią z góry i poczuła dotyk jego ust. Całował ją, aż cały pokój zaczął wirować wokół nich, a oni nie stali już na ziemi, ale wzlatywali do nieba, które kiedyś znaleźli, by je utracić. - Kocham cię! - powiedział w końcu hrabia zachrypniętym głosem. Kocham cię najdroższa i dzięki Bogu, nie boję się więcej tego powiedzieć. Kocham cię! Kocham cię! Znów ją pocałował, namiętnie, z pożądaniem, jakby przetrwali razem nieopisane niebezpieczeństwa i tylko cud ich uratował.  
Tytuł oryginalny: Portrait of love
Data wydania: 1995
ISBN: 83-7082-528-1, 8370825281
Wydawnictwo: Amber
Seria: Najpiękniejsze Miłości
Stron: 159

Autor

Urodzona 9 lipca 1901 roku w Wielkiej Brytanii (Birmingham)

Brytyjska powieściopisarka, znana z pisania licznych romansów i powieści miłosnych. Napisała 723 książki, w tym 5 biografii. Była jedyną córką brytyjskiego oficera, majora Bertrama Cartlanda, który zginął podczas I wojny światowej w bitwie pod Flandr...

Książki Barbara Cartland

Wszystkie książki Barbara Cartland

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Portret miłości aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Portret miłości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}