Pojedynek z przeznaczeniem

Barbara Cartland
Książka Pojedynek z przeznaczeniem
Książka Pojedynek z przeznaczeniem
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Markiz Swayne ulega wypadkowi drogowemu i będąc rannym, zostaje przeniesiony do domu lekarza, gdzie opiekuje się nim jego najstarsza córka Rowena. W niedługim czasie Markiz oczarowany dziewczyną wyznaje jej miłość. Zastrzega jednak, że ponieważ jest bardzo dumny z swojego drzewa genealogicznego, nie może zaproponować jej pozycji żony, lecz jedynie kochanki. Nie przyjmuje do wiadomości odmowy dziewczyny, świadcząc jej rodzinie kosztowne przysługi, chcą ją w ten sposób skłonić do zmiany decyzji. Nie wie, że Rowena w tej rogrywce posiada jeszcze jedną kartę atutową.  
Tytuł oryginalny: A Duel with Destiny
Data wydania: 1996
ISBN: 83-7082-509-5, 8370825095
Wydawnictwo: Amber
Seria: Najpiękniejsze Miłości
Stron: 191
dodana przez: mrbiggles

Autor

Urodzona 9 lipca 1901 roku w Wielkiej Brytanii (Birmingham)

Brytyjska powieściopisarka, znana z pisania licznych romansów i powieści miłosnych. Napisała 723 książki, w tym 5 biografii. Była jedyną córką brytyjskiego oficera, majora Bertrama Cartlanda, który zginął podczas I wojny światowej w bitwie pod Flandr...

Książki Barbara Cartland

Wszystkie książki Barbara Cartland

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Pojedynek z przeznaczeniem nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pojedynek z przeznaczeniem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}