Wichry miłości

Barbara Cartland
Książka Wichry miłości
Książka Wichry miłości
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książe Wydeministeru zostaje zaproszony do posiadlości Berkhampton, gdzie zamierza posunąć dalej swoją znajomość z innym zaproszonym gościem - lady Fenellą, żoną lorda Newbury. Tuż przed dotarciem do celu podróży napotyka nieprzewidzianą przeszkodę - prowizoryczną barykadę uniemożliwiającą przejazd i dziewczynę strojącą odrażające miny. Wyjaśnienia tego przedstawienia, ktore udziela mu niezwlocznie lady Aldora Hamton, wydają mu się jeszcze bardziej szalone niż sama dziewczyna. Mianowicie jest to próba zniechęcenia go na przystanie na plan jej matki - markizy Berkhamton, która chce doprowadzić do jej małżeństwa z księciem. Książe uważa, że jest to absolutnie zbędne, jako że akurat małżeństwo na razie nie mieści się w jego planach na najbliższą przyszłość. Nie docenia jednak ambicji markizy i nie wie, że przedstawiona zostanie mu oferta, której nie zechce odrzucić, choć ceną za nią jest małżeństwo z wyjątkowo niechętnie nastawioną Aldorą.  
Tytuł oryginalny: Storms of love
Data wydania: 1996
ISBN: 83-7082-541-9, 8370825419
Wydawnictwo: Amber
Seria: Najpiękniejsze Miłości
Stron: 190

Autor

Urodzona 9 lipca 1901 roku w Wielkiej Brytanii (Birmingham)

Brytyjska powieściopisarka, znana z pisania licznych romansów i powieści miłosnych. Napisała 723 książki, w tym 5 biografii. Była jedyną córką brytyjskiego oficera, majora Bertrama Cartlanda, który zginął podczas I wojny światowej w bitwie pod Flandr...

Książki Barbara Cartland

Wszystkie książki Barbara Cartland

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Wichry miłości aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wichry miłości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}