Anglik w Paryżu

Barbara Cartland
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Anglik w Paryżu
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Opuścił pokój i udał się w kierunku sypialni. Większość z nich była ogołocona z mebli, lecz w jednej wisiało lustro w ramie zdobionej kwiatami, amorkami i herbami. Musiały to być herby hrabiostwa de Marigny, właścicieli zamku. Przypuszczał, że zostali zgilotynowani. Gdy wpatrywał się w lustro, uświadomił sobie, że ktoś za nim stoi. Odwrócił się i dostrzegł starszą siwą kobietę. Była ubrana biednie, ale czysto. Zapewne nie miała nic wspólnego z Segarem. Podeszła do niego szybko, - Proszę pana - rzekła. - Czy mogłabym z panem porozmawiać? - Bardzo proszę - odrzekł hrabia. Kobieta obejrzała się. - Pan jest Anglikiem? - zapytała. - Tak. - Czy mógłby pan pójść ze mną? Chciałabym coś panu pokazać. To bardzo ważne. W jej głosie brzmiało błaganie, któremu hrabia nie był w stanie się oprzeć. Jej sposób mówienia świadczył, że była osobą wykształconą. Uśmiechnął się do niej, żeby dodać jej otuchy.
Tytuł oryginalny: A Knight in Paris
Data wydania: 1994
ISBN: 83-7082-404-8, 8370824048
Wydawnictwo: Amber
Seria: Najpiękniejsze Miłości
Stron: 135

Autor

Barbara Cartland Barbara Cartland
Urodzona 9 lipca 1901 roku w Wielkiej Brytanii (Birmingham)
Brytyjska powieściopisarka, znana z pisania licznych romansów i powieści miłosnych. Napisała 723 książki, w tym 5 biografii. Była jedyną córką brytyjskiego oficera, majora Bertrama Cartlanda, który zginął podczas I wojny światowej w bitwie pod Flandr...

Pozostałe książki:

Anioł w piekle Magia miłości Wezwanie z północy Słodycz zemsty Magiczna chwila
Wszystkie książki Barbara Cartland

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Spowici w zapach kwiatów ulecieli do gwiazd i byli niczym bogowie (Barbara Cartland "Anglik w...

4.07.2012

Podczas ostatniej wizyty w bibliotece, zaopatrzyłam się w dwa dzieła pani Barbary Cartland. Pierwsze - Chwile miłości, zrecenzowałam w poprzednim poście. Natomiast drugą książkę recenzuję teraz. Od razu na wstępie mówię, że Anglik w Paryżu podobał mi się o wiele bardziej. Historia wydała mi się bardziej rozbudowana, a co za tym idzie mniej naiwna. ... Recenzja książki Anglik w Paryżu

@Aiwlys@Aiwlys × 1

Moja opinia o książce

Opinie

@Aiwlys
2012-06-28
5 /10
Przeczytane

Kolejna krótka książka, w sam raz do autobusu czy tramwaju. I jak na romansidło, spodobała mi się ta historia i to uczucie, jakie powoli się rodziło pomiędzy bohaterami.

× 1 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Anglik w Paryżu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl