Zbuntowana księżniczka

Barbara Cartland
Książka Zbuntowana księżniczka
Książka Zbuntowana księżniczka
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tora czekając na to, co powie ojciec, miała wrażenie, że stało się coś niespodziewanego, co nie będzie jej się podobało. Zaczęła się bać, a strach ten zaczął się pogłębiać, kiedy zauważyła, że ojciec podczas rozmowy nie patrzy jej w oczy. - Właśnie rozmawiałem z naszym ministrem w Salonie - zaczął - i przekazał mi wiadomości, które uważam za niezwykle pomyślne. - Co to takiego, papo? - Król Radul dał mu do zrozumienia, że chciałby się z tobą ożenić! - Odparł książę po chwili przerwy. - Król Radul? - powtórzyła szybko Tora. - Na pewno masz na myśli jego syna? - Nic podobnego! - odparł ostro ojciec - Książę Vulkan jest nieudacznikiem i nie utrzymuje kontaktów ze swym ojcem. Opuścił Salonę wiele lat temu i nigdy nie wrócił. Zapadła cisza, którą przerwała Tora: - Powiedziałeś, że… król chce się ze mną… ożenić. - Jego Królewska Mość przedstawił taką propozycję, a to przecież byłoby bardzo korzystne dla naszego kraju. Chyba nie muszę ci tłumaczyć że Salona jest dużo większa od naszego państwa i mogłaby nam pomóc ekonomicznie a poza tym bez protekcji wielkiego kraju moglibyśmy zostać wchłonięci przez Cesarstwo Austriackie.  
Tytuł oryginalny: A rebel princess
Data wydania: 1997
ISBN: 83-7169-353-2, 8371693532
Wydawnictwo: Amber
Seria: Najpiękniejsze Miłości
Stron: 160

Autor

Urodzona 9 lipca 1901 roku w Wielkiej Brytanii (Birmingham)

Brytyjska powieściopisarka, znana z pisania licznych romansów i powieści miłosnych. Napisała 723 książki, w tym 5 biografii. Była jedyną córką brytyjskiego oficera, majora Bertrama Cartlanda, który zginął podczas I wojny światowej w bitwie pod Flandr...

Książki Barbara Cartland

Wszystkie książki Barbara Cartland

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zbuntowana księżniczka nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zbuntowana księżniczka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}