Ucieczka od miłości

Barbara Cartland
Książka Ucieczka od miłości
Książka Ucieczka od miłości
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Lord Cardenham wzywa swoją córkę Salenę do przyjazdu do Monte Carlo. Korzystają z gościności rosyjskiego księcia Sergiusza Pietrowskiego. Wkrótce książe oświadcza się dziewczynie. Ojciec- hazardzista z ogromną ilością długów, nakłania ją do sekretnego, pośpiesznego ślubu. Tuż przed mającą nastapić nocą poślubną, Salena odkrywa,że ślub był zwykłą mistyfikacją. Książe od wielu lat ma kochającą żonę i dzieci. Jedyną drogą ucieczki dla niej jest skok do morza. Ratunek przynosi jej przepływajcy jacht księcia Templecombe. Sam książe, mimo braku wiedzy o tożsamości oraz przeżyciach dziewczyny, udziela jej schronienia w swojej willi w Tangerze.  
Tytuł oryginalny: A Fugitive from Love
Data wydania: 1993
ISBN: 83-7082-103-0, 8370821030
Wydawnictwo: Amber
Seria: Najpiękniejsze Miłości
Stron: 160

Autor

Urodzona 9 lipca 1901 roku w Wielkiej Brytanii (Birmingham)

Brytyjska powieściopisarka, znana z pisania licznych romansów i powieści miłosnych. Napisała 723 książki, w tym 5 biografii. Była jedyną córką brytyjskiego oficera, majora Bertrama Cartlanda, który zginął podczas I wojny światowej w bitwie pod Flandr...

Książki Barbara Cartland

Wszystkie książki Barbara Cartland

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Ucieczka od miłości nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ucieczka od miłości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}