Avatar @Jagrys

@Jagrys

Bibliotekarz
54 obserwujących. 42 obserwowanych.
Kanapowicz od 2 lat. Ostatnio tutaj około 11 godzin temu.
{} Napisz wiadomość
54 obserwujących.
42 obserwowanych.
Kanapowicz od 2 lat. Ostatnio tutaj około 11 godzin temu.
poniedziałek, 19 października 2020

Zryw opółnocny

Kleks(ja) swoje kwadraty zna na wylot i bezkolizyjnie przemieszcza się do najdalszych kątów po ciemku, bez zapalania światła a bywa, że na autopilocie. Porządek ten ulega gwałtownej zmianie, gdy do domu zjeżdża Szczęście na tak zwany weekend z rodziną. Kleks(ja) już od zmierzchu obija się małym palcem* o wysunięte krzesła, wpada na zamknięte lub uchylone drzwi, ociera o niedosunięte stołki, potyka o porzucone torby, o wstrętnej i jakże perfidnej pułapce z podniesionej deski w toalecie nie wspominając. Wprowadza to w na ogół zgodne Kleksowo-Szczęściowe pożycie nieprzyjemny dysonans. Dlatego, gdy sobotniej nocy Szczęście zaliczył nocny podryw do łazienki, któremu towarzyszył hurgot, jęk i kanonada słów wulgarnych oraz ogólnie obelżywych - Kleks(ja) odnotował ten gwałtowny przejaw panamężowskiej ekspresji z mściwą satysfakcją. A gdy Szczęście klął i łkał odzyskując równowagę po rozdzierającym ciało szpagacie - Dobrze ci tak. - wymamrotał Kleks w poduszkę. - To kara za rozwłóczone kapcie.
Zero litości. Szczególnie za porcelanę.

*) Jak powszechnie wiadomo, male palce u stóp służą wyłącznie do tego, by w coś nimi uderzyć.
#kleks
{}× 10
Komentarze
@MAD_ABOUT_YOU
@MAD_ABOUT_YOU · 12 miesięcy temu
Skąd ja to znam...
Ogólnie powracający mężowie wprowadzają w życie domowników chaos i bałagan. Jak mojego nie ma teraz już trzeci tydzień to nawet leżące w zlewie od dwóch tygodni ziemniaki jakoś mi nie przeszkadzają. Po prostu czekam aż się same obiorą 😂😂
A co do deski, to niestety mam na miejscu jeszcze dwóch przedstawicieli płci przeciwnej, którzy chyba w genach mają zakodowane nieopuszczanie jej i żadna siła nie zmusi ich by zapamiętali, że nie są w tym domu sami.
{}× 3
@Jagrys
@Jagrys · 12 miesięcy temu
Wygląda, że w ramach sprawiedliwości dziejowej trzeba zacząć własne pułapki rozstawiać.
Co nie znaczy, że jestem małostkowa.
{}× 4

Archiwum

  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe