Avatar @Jagrys

@Jagrys

Bibliotekarz
54 obserwujących. 42 obserwowanych.
Kanapowicz od 2 lat. Ostatnio tutaj około 11 godzin temu.
{} Napisz wiadomość
54 obserwujących.
42 obserwowanych.
Kanapowicz od 2 lat. Ostatnio tutaj około 11 godzin temu.
wtorek, 16 czerwca 2020

20.

Spotkanie towarzyskie po godzinach. Goście: Wszyscy obecni akurat na kwaterze.
Słoneczko przygrzewa, zaciąga przyjemny zefirek, panowie wciągają krupnik na żeberkach*, Kleks zapija karkówkę truskawkowym daiquiri, wszyscy zaś czekają na kiełbaski mistrza składkowego grilla. Kierownik od mas bitumicznych skończył rozmawiać przez telefon i dołączył do towarzystwa z bardzo kwaśną miną.
- Żona. - powiedział. - Mówi, że coś im wypadło w robocie i musi zostać dłużej. Może przyjechać najwcześniej w niedzielę a i to na krótko, bo wieczorem musi być już w domu. Kurwa! Żeby człowiek pięć lat po ślubie musiał się z własną żoną w hotelu na godziny umawiać!
- Nie klnij, to nieładnie. - upomniał go szef elektryków. - Mnie przenieśli tu z Bielska a żonę wysłali pod Rzeszów. Żeby sobie porandkować spotykamy się w połowie drogi. Dobrze, że znajomi z Łodzi odstępują nam na ten czas garsonierę. Tylko dzieciaki się cieszą, bo mają wolną chatę.
- To i tak, cholera, jesteście wygrani. - mruknął kolega od obiektów mostowych, dokładając sobie sałatki. - Mojej pani w ostatniej chwili menadżer odwołał urlop i pozmieniał godziny. - Przez trzy tygodnie wolnego mijaliśmy się w progu.
- Czyli jesteśmy zgodni. - zarechotał mistrz grilla, prywatnie zarządzający całym tym jarmarkiem - Najbardziej wygrani są oni - wskazał łopatką na Szczęścia a głową na Kleksa. - Pracują razem, śpią razem, uj wie, co jeszcze robią razem. Mają do siebie ile? Dwadzieścia kilosów? Wystarczy, że w godzinie "W" Szczęście przeskoczy lasek w X. Krzaczorów tam od zajechania i trochę. Rzuci Kleksa w jakieś chęchy i proszę, jaki zadowolony siedzi...!
- Lepsze to, niż gryźć się z komarami o ich bagno. - burknął w truskawkowo-cukrowy rum Kleks. - Chociaż krwiodawstwo samo w sobie jest akcją pożyteczną.
Szczęście dopił piwo, nadął się i spęczniał w sobie.
- Ja - oświadczył z godnością - Żeby móc się do własnej żony poprzytulać, muszę najpierw kota o pozwolenie zapytać.


*) krupnik na żeberkach - Krupnik vodka plus grillowane żeberka


#merlin#kleks#kot
{}× 8
Komentarze
@Siostra_Kopciuszka
@Siostra_Kopciuszka · ponad rok temu
wahaaaaa, no padłam na pyszczysko ze śmiechu :):):)
{}
@jatymyoni
@jatymyoni · ponad rok temu
A jak kot nie pozwala?
{}
@Jagrys
@Jagrys · ponad rok temu
Wtedy mamy regularną scenę zazdrości z obrazą majestatu i fochem forever na pięć minut włącznie.
{}
@jatymyoni
@jatymyoni · ponad rok temu
Opowiadał mi koleżanka, że mieli psa jamnika, który regularnie spał między nimi. Jak chcieli się kochać, musieli wystawiać psa za drzwi. Wtedy on obrażony szedł do syna. W ten sposób "młody" wiedział dokładnie co się dzieje w sypialni rodziców.
{}× 2
@ziellona
@ziellona · ponad rok temu
Kochanie to stadium wyższe i zasługuje na focha forever. U moich staruszkow (45 lat po slubie) jest tak, ze jak tata chce przytulic mame (tak zwyczajnie przytulić), to najpierw musi odsunąć dwa łby psie. I zaskakujące, że te psy potrafią przebiec pół ogrodu, żeby przeszkodzić w spontanicznym przytuleniu.
Moja sucz była milsza w tej kwestii - jeżeli zaakceptowała osobnika, to nie strzelala fochow. Jeśli nie - o Panie, nie wolno i było nawet zamienić dwóch słów :) Dotyczyło to każdych męskich butów - poczynając od inkasenta z elektrowni, przez wszelakich kumpli, po mojego męża.
{}
@jatymyoni
@jatymyoni · ponad rok temu
Ciężki wybór pies, czy mąż.
{}× 1
@ziellona
@ziellona · ponad rok temu
Nie ma wyboru🤪
{}× 1
@ziellona
@ziellona · ponad rok temu
Cudna pointa. Cudna.
{}

Archiwum

  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe