Avatar @Jagrys

@Jagrys

Bibliotekarz
54 obserwujących. 42 obserwowanych.
Kanapowicz od 2 lat. Ostatnio tutaj około godziny temu.
{} Napisz wiadomość
54 obserwujących.
42 obserwowanych.
Kanapowicz od 2 lat. Ostatnio tutaj około godziny temu.
czwartek, 14 maja 2020

10.

Kleks(ja) z natury jest stworzeniem zgodnym, spokojnym i dobrze wychowanym. Bliżej mu do łagodnego cielątka niż rekina czy młodego wilkołaka. Nie zmienia to faktu, że odpowiednio zmotywowany, przechodzi w tryb "Hulk niszczyć" w nanosekundę. Plus: Ówczesny zawód wykonywany wyrobił Kleksa werbalnie. A że Kleks nie jest ani mały, ani chudy...
Sytuacja właściwa: Późny wieczór, zrobiło się porządnie ciemno. Merlin na krótkiej smyczy czyta ogłoszenia na pobliskim krzaku. Od czasu do czasu błyska białym elementem ubarwienia a Kleks(ja) w nieforemnych roboczo-domowych ciuchach kikuje, żeby zaaferowany lekturą kyć nie polazł w chaszcze bardziej. Krótko mówiąc: Jakaś pokrak-baba z dachowcem na sznurku, wieczorową porą kicają w krzaczorach. Wtedy to zza roga wyszło pięciu rechoczących młodzieńców w wieku 19-23, z piwkiem, przepitką i "pod wpływem". Kleks zesztywniał, Merlin zapadł się w trawę. Któryś z młodych byczków radośnie rechocząc z rozmachem cisnął butelką o krawężnik, która rozprysła się na wysokości kocich ślepi. Panowie buchnęli śmiechem, bo takie to było śmieszne i dowcipne. Hulk się nie śmiał. Chwycił tygrysa pod de pachę oraz to, co miał pod ręką i wyskoczył na chodnik. Składany kozik otworzył się sam.
- Któremu z was, [zwisy męskie*][chędożone w anusy*][przypalantować*] najpierw?!? No?!? Który [dama z Koryntu*] ma [nabiał*], by rzucić mi szkłem w ryj?!? A może mam oddać?
I stał się cud. Rozhasane goryle straciły rezon. W momencie uszła z nich para, stuliły uszy i odtruchtały w dal z podkulonymi ogonami. Kleks wrócił do domu na miękkich nogach.
Ale był dumny.
#merlin#kleks#kot
{}× 10
Komentarze
@Renax
@Renax · ponad rok temu
Na wsi jest o tyle lepiej, że takich niebezpieczeństw nie ma. Mimo wszystko było strasznie. Dobrze, że Kleks się nie zląkł.
{}
@Jagrys
@Jagrys · ponad rok temu
Kleks się zląkł. Bał się panicznie. Przekonująco strugał wariata. Poza tym, miał ze sobą scyzoryk i czuł się bardziej odważny.
{}× 2
@jbutton
@jbutton · ponad rok temu
Przyślemy Ci obstawę na wieczorne spacery. Nie możemy sobie pozwolić na stracenie takiego bibliotekarza.
{}
@Jagrys
@Jagrys · ponad rok temu
Ja może pokażę:

Mój kozik. Otwiera się automatycznie.
+10 do odwagi i bonus do respektu.
Ale jestem wdzięczna za wsparcie. 💖💖💖


{}
@Siostra_Kopciuszka
@Siostra_Kopciuszka · ponad rok temu
Brawo Kleks :)
{}

Archiwum

  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe