Avatar @Jagrys

@Jagrys

Bibliotekarz
54 obserwujących. 42 obserwowanych.
Kanapowicz od 2 lat. Ostatnio tutaj około 13 godzin temu.
{} Napisz wiadomość
54 obserwujących.
42 obserwowanych.
Kanapowicz od 2 lat. Ostatnio tutaj około 13 godzin temu.
poniedziałek, 17 sierpnia 2020

Głupich nie sieją, tylko samochodu szkoda

Wjechałabym dzisiaj w kobitę. W faceta też, ale w babę bardziej, bo weszła mi praktycznie pod koła.
Tak se. Z trawniczka prosto na ulicę. Mało tego - rozbiłabym swój samochód, ich przy okazji też a wina formalnie byłaby moja, bo niewiele brakowało, bym wjechała im centralnie w kuper. Czemu?
Bo państwo zatrzymali się dokładnie w szczycie zakrętu, żeby zapalić pod przydrożnym krzyżem znicza synusiowi, który zginął w tym miejscu kilka lat wcześniej.* Nikomu nic się nie stało tylko dlatego, że podjeżdżając do zakrętu Józefina chwyciła focha i zamiast siły lwa miała wówczas moc ciepłego gluta. Silnik zachechłał i zgasł, samochód stanął w miejscu a mnie zrobiło się ciemno w oczach.
Państwo z punktu zaczęli drzeć chapy, że kto mnie uczył prowadzić, oni tu przyjechali do syna itd, itp. Ja na to, że wiem, jak to z ich synem było i że tym sposobem szybko do niego dołączą, tylko czemu ja mam za to siedzieć. Pani, sczerwieniała na twarzy zaczęła się nakręcać, gdzieś w dyskusji padło słowo "policja" i facet jakby spokorniał. Zagonił swoją połówkę do samochodu i odjechali.
Ale jeśli nie samochodem - w tamtej chwili, mogłabym zabić tych dwoje gołymi rękami.

*) Młody kozak drifftował, wypadł z drogi i owinął się wkoło słupa.
#jagrys#przypadki
{}× 10
Komentarze
@Airain
@Airain · około rok temu
Spokojnie... tylko spokojnie... przecież nie pójdziesz siedzieć z powodu dwójki idiotów, a poza tym, jakbyś chciała własnoręcznie likwidować problem głupoty, to nawet masowymi sposobami życia ci nie starczy. Szczęście, że ci się nic nie stało.
{}× 6
· około rok temu
Święte słowa!
{}
@Jagrys
@Jagrys · około rok temu
Kolega złamał bandziorowi rękę, gdy ten próbował ukraść mu samochód. W pierwszej instancji dostał sześć miesięcy, bo trenuje jujitsu i użył umiejętności do obrony siebie i swojego mienia.
Bo sporty walki to niebezpieczne narzędzie i to kolega napadł i uszkodził łobuza cieleśnie bez przyczyny. Tak, że ten... Przepisy mamy takie, że wszystko jest możliwe.
{}× 1
· około rok temu
Czy Wy też odnosicie wrażenie że prawo bardziej broni bandytów niż broniących się obywateli?
{}× 1
@Jagrys
@Jagrys · około rok temu
Też.
{}× 1
@Johnson
@Johnson · około rok temu
Zaskakujące, jak szybko ludzie stawiają się sami do pionu gdy wywołasz magiczne słowo "policja" :)
{}× 4
@jatymyoni
@jatymyoni · około rok temu
Tylko spokój może Cię uratować. Gdyby głupota mogła latać, to przynajmniej niektórzy opuścili by nas układ planetarny. Myślałam, że to zwyczaj tylko w Polsce, ale spotkałam się z tym też w Tyrolu. U nas na drogach wspinaczkowych w górach nie wolno wieszać krzyży, a tam się spotkałam z krzyżami na ścianach górskich.
{}× 2

Archiwum

  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe