Avatar @Chassefierre

@Chassefierre

Trickster & Wasz Szeryf
105 obserwujących. 54 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj około godziny temu.
chassefierre
Napisz wiadomość
Obserwuj
105 obserwujących.
54 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj około godziny temu.
sobota, 6 czerwca 2020

#21 ,,Koronawirus nie istnieje'' czyli krótki przykład na poparcie tezy mówiącej o tym, że skoro tak świetnie się bawimy, to nie powinniśmy się ograniczać w wymyślaniu i dowodzeniu rzeczy (i miejsc! i ludzi! i sytuacji!) które nie istnieją

Bajkał, moi mili, nie istnieje. A nie istnieje dlatego, że ja tak mówię. I mam rację, a jeśli nie mam racji, to teraz proszę mnie przekonać, że jej nie mam. Rzeczy z Internetu się nie liczą, bo na pewno są sfabrykowane przez Putina i jego rząd po to, żeby zwiększyć rating turystyczny Rosji. Słyszałam, że kremlowskim trollom za pozytywny komentarz o Bajkale płaci się 1,50!
I nie możecie cytować mi żadnych badaczy, geografów, ornitologów i innych naukowców, bo są na usługach ludzi z magistrali transsyberyjskiej. I skrinów z google.maps też nie przyjmuję, bo jestem pewna, że to nie są prawdziwe rzuty satelitarne, bo oni w tym googlu w odpowiednim oddaleniu pokazują Ziemię kulistą, jak globus! Co za brednie! Przecież każdy wie, że Ziemia jest płaska i przemierza świat na grzbietach trzech słoni, które z kolei stoją na skorupie wielkiego żółwia, który...

Ale wracajmy do meritum, bo poza tym wszystkim, to ja nie znam nikogo, kto widziałby Bajkał. I nie znam też nikogo, kto znałby kogoś, kto widziałby Bajkał.
I w ogóle to gdyby Bajkał istniał, to wszystkie Panie Z Biedronki by go widziały, a wydaje mi się, że żadna go nie widziała, nawet jeśli była ostatnio na urlopie, więc Bajkał nie istnieje.

I to jest moje przekonanie, przeciwko Waszemu przekonaniu. A ponieważ moje przekonanie jest mojsze, to znaczy, że moja prawda jest prawdziwsza, a proszek do prania robi bardziej białe rzeczy, więc to ja mam rację.
Logiczne, prawda?
#koronawirus#dziwniludzie#glupiludzie#frustracja#siegazenitu#niewytrzymie#sarkazm#teoriespiskowe#logika
× 5
Komentarze
@Mackowy
@Mackowy · prawie 2 lata temu
Była kiedyś podobna teza, że Albania nie istnieje, bo tak (oczywiście bez posiłkowania się internetem):
- wskaż Albanię ma mapie:
- wymień przynajmniej trzech sławnych Albańczyków;
- jaki jest ustrój polityczny w Albanii i jak nazywa się jej prezydent;
- jak nazywa się albańska waluta;
- wymień przynajmniej trzy kraje graniczące z Albanią;
Jeśli nie potrafisz odpowiedzieć przynajmniej na połowę z tych pytań, to znaczy że nie masz dowodów na istnienie Albanii.
× 5
@almos
@almos · prawie 2 lata temu
Bardzo logiczne i bardzo popieram. Udowodniłaś niezbicie, że Bajkału nie ma.
× 3
@Siostra_Kopciuszka
@Siostra_Kopciuszka · prawie 2 lata temu
No wiesz moja droga , jeżeli nawet pewna głowa pewnego państwa nie '' WIDZI '' wirusa , to co dziwić się '' zwykłym '' obywatelom , nie tylko tamtego państwa :)
× 2
@Chassefierre
@Chassefierre · prawie 2 lata temu
Ale... ale nauka... badacze... lekarze...


× 1
@margota13
@margota13 · prawie 2 lata temu
DOBRE ;-) Adekwatne do obecnej sytuacji i przeświadczenia części naszego społeczeństwa, że ten CORONA to ściema i oni maseczki nosić nie będa.
× 1

Archiwum

2020

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl