Avatar @Chassefierre

@Chassefierre

Trickster & Wasz Szeryf
107 obserwujących. 57 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj 16 minut temu.
chassefierre
Napisz wiadomość
Obserwuj
107 obserwujących.
57 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj 16 minut temu.
czwartek, 26 listopada 2020

#42 Psia Teoria Kończyzmu

Głównym założeniem Psiej Teorii Kończyzmu jest graniczące z pewnością przekonanie, że obojętnie od tego jakich wysiłków się dołoży, żeby zapewnić Psu zapasy karmy, smaczków i tabletek to skończą się one najprawdopodobniej w najmniej odpowiednim momencie, tj. wtedy właśnie, kiedy nadchodzi chudy miesiąc.

Psia Teoria Kończyzmu zakłada istnienie Niezidentyfikowanej Kosmicznej Siły, która ingeruje w zapasy karmy, smaczków i tabletek, które ludzie gromadzą dla swojego Psa. Jej ingerencja przejawia się przede wszystkim odkryciem, że nagle i jednocześnie wszystkiego zaczyna brakować.

Na koniec należy nadmienić, że w porównaniu do Psiej Teorii Wielosmaczka Psia Teoria Kończyzmu jest stosunkowo młodym odkryciem, wymagającym przeprowadzenia stosownych badań, pogłębienia tematu i przede wszystkim wytypowania odpowiednio dużej grupy próbnej Psów, które zgodzą się w imię nauki dalej konsumować ze smakiem swoją karmę, smaczki i tabletki.
#PsiaTeoriaWielosmaczka#PsiaTeoriaKonczyzmu#PsiaFilozofia#psy#eksperymentmyslowy#mniesmieszy#dajciemikawy
× 14
Komentarze
@Airain
@Airain · ponad rok temu
No cóż (z godnością poprawia grube okulary), mniemam, iż teoria ta stanowi, rzec by tak można, psią odnogę ogólnego zbioru praw Murphy'ego.
× 4
@Millefiori
@Millefiori · ponad rok temu
Kocia Teoria Kończyzmu opiera się na identycznym algorytmie 😉😁
× 4
@LetMeRead
@LetMeRead · ponad rok temu
A u nas ta teoria nie działa. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby nagle nam się zapasy skończyły. Co najwyżej skończą się jedne - no ale wtedy się otwiera inną paczkę. :D
× 2

Archiwum

2020

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl